Podatki w firmie

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
teofila74
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2020, 1:35

Podatki w firmie

Post autor: teofila74 »

Cześć forumowicze. Myślę, że potrzebny mi będzie dobry adwokat, który zna się na prawie podatkowym. Dowiedziałam się, że warto zgłosić się do kancelarii kroladwokat.pl, ale tak naprawdę niewiele więcej wiem na jej temat. Wy możecie polecić?
Awatar użytkownika
Dorian_97
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2020, 23:33

Re: Podatki w firmie

Post autor: Dorian_97 »

Kancelaria mecenasa Króla oferuje porady podatkowe i moim zdaniem powinnaś właśnie z tej opcji skorzystać. Możesz im zaufać, bo to w końcu specjaliści w swoim fachu w dodatku bardzo zaangażowani i działający kompleksowo.
wołek

Re: Podatki w firmie

Post autor: wołek »

Podpytaj u mec. Cejrowskiego https://cejrowski.pl/ - nawet online, jeśli nie jesteś z okolic Trójmiasta, uzyskasz pełne wsparcie w wielu dziedzinach prawa. Myślę, że w Twojej sprawie też cos poradzi i chętnie podejmie stałą współpracę np. w zakresie obsługi prawnej firmy
bączek

Re: Podatki w firmie

Post autor: bączek »

Kompleksowo sprawami związanymi z rozliczeniem firmy zajmie się biuro http://biurorachunkowe-sastax.pl/ , spore doświadczenie, szeroki zakres usług no i ceny przystępne jak na taką wiedze i zaangażowanie w sprawy klienta. Podpytaj o szczegóły, przekonasz się że z nimi warto zostać na dłużej i żyć spokojnie myśląc o zarabianiu pieniędzy a nie terminach i papierkowej robocie
Rubeś

Re: Podatki w firmie

Post autor: Rubeś »

W takim razie jeżeli chodzi o profesjonalne wsparcie i jednocześnie konkretne podpowiedzi w zakresie tego jak dokładnie wyglądają progi podatkowe pit i jednocześnie na co należy uważać pod względem finansowym w swoim biznesie. Przede wszystkim bardzo dobrze przygotowany artykuł, który porusza temat właśnie tego jak się odpowiednio za to zabrać i jednocześnie na co uważać w swoim biznesie. Mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję i oczywiście też jednak zawsze dobrze znać jak aktualnie wyglądają sprawy podatkowe w naszym kraju w 2021 roku. Pozdrawiam serdecznie ;)

atom z2760
Awatar użytkownika
Natka98
Posty: 182
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:41

Re: Podatki w firmie

Post autor: Natka98 »

Wiadomo, że jak ktoś prowadzi firmę to wszystko jest ważne, ale wiele osób się zgodzi że kwestie podatkowe są jednymi z najważniejszych. Tu wszystko musi się zgadzać, być wyliczone i wysłane na czas. Nawet tak w razie czego pytałam ostatnio zaprzyjaźnionej księgowej jak uniknąć kary za błędy w plikach jpk . Lepiej takie rzeczy wiedzieć.
ODPOWIEDZ