Pluszak kanapka

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
MartinBic
Posty: 37
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:00

Pluszak kanapka

Post autor: MartinBic »

Hej. Szukam smiesznych zabawek dla dzieci. Moga to byc maskotki. Cos na podobienstwo pluszaka w ksztalcie kanapki od Monkly Macie cos fajnego do polecenia? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
tosiami
Posty: 51
Rejestracja: 08 lut 2019, 12:40

Re: Pluszak kanapka

Post autor: tosiami »

Pluszaki są fajne do jakiegoś czasu, potem jednak nie za bardzo to wszystko wygląda. I jestem zdania, że większemu dziecku, tak 3-4 lata to warto taki https://woodlit.pl/ domek drewniany ze zjeżdżalnią postawić. Plac zabaw taki, mówiąc prościej. Jestem zdania, że to przede wszystkim jest też zachęceniem do zabawy na dworze. A to jest ważne.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: Pluszak kanapka

Post autor: kasiakowa06 »

tosiami pisze: ↑17 wrz 2020, 13:01 Pluszaki są fajne do jakiegoś czasu, potem jednak nie za bardzo to wszystko wygląda. I jestem zdania, że większemu dziecku, tak 3-4 lata to warto taki woodlit.pl/ domek drewniany ze zjeżdżalnią postawić. Plac zabaw taki, mówiąc prościej. Jestem zdania, że to przede wszystkim jest też zachęceniem do zabawy na dworze. A to jest ważne.
Zdecydowanie takie place zabaw na zewnątrz to zdrowsze i ciekawsze rozwiązanie. Polecam takowe od producenta : https://przystansklep.pl/

Obrazek
ODPOWIEDZ