partner spedycyjny

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
szmek
Posty: 168
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:51

partner spedycyjny

Post autor: szmek »

Z mężem poszukujemy do naszej firmy partnera spedycyjnego, który transportowałby towary do i z Chin. Znacie kogoś wartego uwagi?
Awatar użytkownika
klasonia
Posty: 180
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:52

Re: partner spedycyjny

Post autor: klasonia »

Wysokiej jakości spedycja do chin dostępna jest u tej firmy transportowej https://pfc24.pl/transport-kolejowy-do-chin/ . Ceny przystępne i dużym atutem jest to, że usługi są kompleksowe, od załadunku po wyładunek na miejscu
Pracuś

Re: partner spedycyjny

Post autor: Pracuś »

Polecam kontakt z firmą Magemar - ta firma oferuje profesjonalne transporty droga morską i lądową na całym obszarze Europy. Zajmują się spedycją, ładunkami ponadnormatywnymi a także zajmują się cała agencją celną. Nie ma więc obaw że coś pójdzie nie po naszej myśli. Oni dopilnują wszystkiego od A do Z - nawet taki transport towarów adr
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: partner spedycyjny

Post autor: KarolK »

Jako nasz partner doskonale spisuje się https://pks-sa.com/oferta/transport-miedzynarodowy.html . Mają indywidualne podejście do każdego klienta oraz ładunku. Doświadczenie w branży sięgające 50 lat sprawia, że świadczą znacznie szerszy zakres usług niż konkurencja.
Kwaś

Re: partner spedycyjny

Post autor: Kwaś »

Jeżeli chodzi o firmy spedycyjne to nam tylko firmę Aston Partner. Możecie sobie sprawdzić ich ofertę na http://astonpartner.pl Może akurat traficie na to czego szukacie.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 125
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:38

Re: partner spedycyjny

Post autor: kozi44 »

a ja polecam przy okazji transportu zakupić worki z pianki to zabezpieczenie nie tylko przed drganiami i zarysowaniami, ale też przed kurzem i wilgocią. Świetnie sprawdzą się podczas dłuższego składowania w magazynie.
pikuś

Re: partner spedycyjny

Post autor: pikuś »

Polecam Ci skorzystac z okazji jakie przedstawia firma https://symlog.eu/ możesz zyskac o wiele więcej ciekawych zleceń współpracując z tą spedycją. Na pewno będzie Ci sie to kalkulowac. Firma ma ugruntowaną pozycję na rynku więc masz pewnośc płynności finansowej.
ODPOWIEDZ