Parking dla klientów, czym wyłożyć?

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 125
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:45

Parking dla klientów, czym wyłożyć?

Post autor: maksik »

Czym najlepiej wyłożyć miejsce parkingowe dla klientów. Zaproponowano mi kostkę brukową. Na https://www.jadar.pl/produkty/kostka-brukowa.html są dostępne różne rodzaje. Czy ma znaczenie jaką wybiorę? Głównie też zależy mi na tym, by kostka była stabilna.
Ryś

Re: Parking dla klientów, czym wyłożyć?

Post autor: Ryś »

Zdecydowanie kostka brukowa będzie idealna pod parking dla klientów. Tylko musisz pamiętać, żeby nie była drugiej kategorii. Ważna jest również spoina, która pełni wiele ważnych funkcji. Dlatego zamiast piasku użyj fugi żywicznej. Możesz taką kupić w tym sklepie https://zafuguj.pl/. Mają różne kolory do wyboru, dzięki czemu będziesz mógł dobrać ją do koloru kostki.
DawidŻ

Re: Parking dla klientów, czym wyłożyć?

Post autor: DawidŻ »

Moim zdaniem najlepsza będzie kostka brukowa i ja taka mam u siebie na podjeździe dla klientów. Kostkę mamy od niedawna ale była ona konieczna bo wcześniej była tam tylko utwardzona ziemie a kiedy padał deszcz robiło się jedno wielkie błoto. Kostkę zamówiliśmy wraz z położeniem jej w firmie https://www.smjbruk.com.pl/uslugi.
balićki13

Re: Parking dla klientów, czym wyłożyć?

Post autor: balićki13 »

W najbliższym okresie planujesz podróż samolotem z Krakowa? Jeżeli szukasz najlepszego parkingu w pobliżu to polecam goraco parking lotnisko Balice . Oferują oni wiele miejsc, więc nie mam nigdy problemu z zaparkowaniem, a często podróżuję. Zobacz koniecznie na ich stron tam mają wytłumaczoną całą procedurę. Mają bardzo dużo miejsc parkingowych
slł

Re: Parking dla klientów, czym wyłożyć?

Post autor: slł »

U nas jest kostka pełna, bardzo wytrzymała, a już na samych miejscach parkingowych jest kostka ażurowa, z prześwitami (więcej powierzchni biologicznie czynnej). My mamy parking dla klientów, który jest otwarty, ale także parking dla naszych pracowników, na którym już posiadamy kontrolę dostępu. Wszystkie urządzenia z nią związane mamy z firmy ABRAM II http://www.abram.waw.pl/pl/oferta/ z Warszawy. Oni maja dobrej jakości urządzenia, które także skutecznie zamontowali, działają idealnie, polecam.
słowo

Re: Parking dla klientów, czym wyłożyć?

Post autor: słowo »

Na parkingu mamy kawałek asfaltu, ale dalej jest już kostka. Wykonaniem naszego parkingu zajęła się firma URBUD https://urbud.pl/oferta/ z Warszawy. Ich oferta jest dobrze skonstruowana, znają się na tym, co robią, są specjalistami w swojej dziedzinie, doskonale sobie ze wszystkim poradzili i uważam, że warto jest skorzystać z ich usług. Pracują terminowo, zdecydowanie ich polecam.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: Parking dla klientów, czym wyłożyć?

Post autor: kasiakowa06 »

maksik pisze: ↑13 cze 2020, 9:36 Czym najlepiej wyłożyć miejsce parkingowe dla klientów. Zaproponowano mi kostkę brukową. Na jadar.pl/produkty/kostka-brukowa.html są dostępne różne rodzaje. Czy ma znaczenie jaką wybiorę? Głównie też zależy mi na tym, by kostka była stabilna.
Zdecydowanie najlepsza będzie kostka brukowa! Bardzo polecam Ci sprawdzoną przeze mnie: https://www.dom-pl.com/kostka-brukowa-swinoujscie/

Obrazek
parówka

Re: Parking dla klientów, czym wyłożyć?

Post autor: parówka »

My z kolei w okolicach parkingu postanowiliśmy wykonać pomiary ruchu. Usługę w takiej formie zrealizowali dla nas https://www.bpdukt.pl/oferta/pomiary-ruchu-drogowego , poprzez pozyskanie danych niezbędnych do przeprowadzenia właściwego ruchu w okolicach firmy. No i się udało!
ODPOWIEDZ