Oznakowanie parkingu dla mieszkańców

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Walery
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2020, 13:06

Oznakowanie parkingu dla mieszkańców

Post autor: Walery »

Witam. Jestem właścicielem budynku mieszkalnego, do którego należy dość duży parking. Chciałbym zlecić komuś wykonanie na nim oznaczeń w postaci numerowania miejsc itp. Z usług jakiej firmy polecacie skorzystać?
Awatar użytkownika
Balbina86
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2020, 19:32

Re: Oznakowanie parkingu dla mieszkańców

Post autor: Balbina86 »

Mogę polecić firmę malowanielinii.com. Malują oznakowania poziome, ale zajmują się też usuwaniem starych oznaczeń. Wykorzystują nowoczesne technologie, dbają o terminowe realizowanie zleceń i są po prostu profesjonalni :)
miciński

Re: Oznakowanie parkingu dla mieszkańców

Post autor: miciński »

Bardzo dobry wybór artykułów do oznakowania parkingów macie w firmie Andros z Redy https://andros-reda.pl/oznakowanie-parkingow Dostaniecie tam m.in. separatory ruchu – słupki i bariery łańcuchowe, blokady łańcuchowe, ograniczniki parkingowe, lustra przemysłowe czy masy chemoutwardzalne i taśmy do oznaczania ciągów komunikacyjnych. Wszystko jest dobrej jakości i kupicie to u nich w przyjaznych cenach.
zuzuś

Re: Oznakowanie parkingu dla mieszkańców

Post autor: zuzuś »

Mój mąż pracuje w firmie która zajmuję się oznakowaniem dróg znakami drogowymi. Ostatnio zajmowali się nowym osiedlem parkingowym dla mieszkańców miasta. Skorzystali ze znaków które zakupili w tym sklepie tutaj https://drogowe.com.pl/. Można dostać w nim znaki zakazu, nakazu , informacyjne oraz ostrzegawcze.
Gość

Re: Oznakowanie parkingu dla mieszkańców

Post autor: Gość »

A na czym postawić takie oznakowanie parkingu? Bo widziałem w sieci że podstawy drogowe mają w ofertach o chyba coś takiego się nada? Nigdy nie stawiałem znaków więc nie wiem jak to wygląda.
ODPOWIEDZ