Odzyskanie długu

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
ramzes
Posty: 7
Rejestracja: 13 paź 2019, 20:22

Odzyskanie długu

Post autor: ramzes »

Podpowiedzcie mi moi mili jak znalezc skutecznego komornika sadowego. Nie moge odzyskac pieniedzy od kontrahenta.
Awatar użytkownika
Hornet
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2019, 21:10

Re: Odzyskanie długu

Post autor: Hornet »

W naszym kraju można się dość często spotkać z podobnymi historiami. Ważne jest aby wyciągać z nich wnioski na przyszłość. Moim zdaniem to trzeba działać jak najszybciej się da. Uzyskanie korzystnego wyroku sądowego lub nakazu zapłaty to ważny krok do odzyskania długu. Jeśli dłużnik odkłada spłatę w czasie to musisz skorzystać z rozwiązań przewidzianych przez prawo. Wystarczy nadać rozstrzygnięciom kaluzulę wykonalności, udając się z nią do komornika. Jak wybrać kogoś sprawdzonego? Zobaczyć jak długo działa w branży bo to będzie najlepszy wyznacznik jego skuteczności. Z tego co słyszałem to można znaleźć takich w Stolicy. Poszukaj pod hasłem komornik warszawa mokotów na pewno znajdziesz kogoś godnego uwagi.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 15
Rejestracja: 31 gru 2019, 12:57

Re: Odzyskanie długu

Post autor: AbiUbu »

Prowadzenie firmy wiąże się właśnie z takimi nieprzyjemnymi sytuacjami czasami. Można się jednak na nie odpowiednio przygotować. Istnieją specjalne kierunki studiów i szkolenia, dzięki którym poznamy prawo dla menadżerów. Chyba WSZiB w Krakowie coś takiego robi.

lampiony adwentowe zdjęcia
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Odzyskanie długu

Post autor: KarolK »

Jak potrzebujesz pomocy z odzyskaniem długu, to warto udać się z tym do sprawdzonego komornika. Takim na pewno jest komornik z Gdańska http://komornikgdansk-michalski.pl/zakres-dzialan/, z którego usług sam kiedyś korzystałem. U mnie wszystko odbyło się bardzo sprawnie i skutecznie, dlatego mogę go z czystym sumieniem polecić.
Awatar użytkownika
suziak
Posty: 34
Rejestracja: 01 cze 2020, 10:20

Re: Odzyskanie długu

Post autor: suziak »

Też bym prosił o polecenia jaki jest najlepszy komornik pisz albo gdzieś tu z okolic. Mam sporo rzeczy do odzyskania i dość sporą kwotę od dłużnika, ale nie za bardzo wiem jak to ugryźć dlatego proszę o jakieś wskazówki i porady.
ODPOWIEDZ