odzież reklamowa

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Steguś15

odzież reklamowa

Post autor: Steguś15 »

Witam, możecie mi powiedzieć, która firma wykona coś takiego jak Koszulka polo z haftem kraków? Może ktoś z Was poleci mi firmę, która zajmuje się takimi rzeczami? Wykonywaliście kiedyś odzież z nadrukiem czy raczej nie mieliście do czynienia z tego typu firmami?
paweł

Re: odzież reklamowa

Post autor: paweł »

Mówiąc o reklamie, odzież reklamowa dla pracowników firmy to bardzo dobry wybór. Wiele świetnych opcji znajdziesz na stronie internetowej tej firmy: https://gqb.pl/. Zapewniają niemal całą dostępną odzież z garderoby przeciętnej pani domu :D Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł z zakupem takiej odzieży.

kserokopiarka wielkoformatowa
vileś

Re: odzież reklamowa

Post autor: vileś »

Na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://www.reflect.pl/druk_na_odziezy.html . Jest tam bowiem namiar na firmę, która oferuje nadruki na odzieży. Myślę, że warto się tam rozejrzeć i znaleźć rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb. Taka forma reklamy jest naprawdę niezwykle praktyczna i przede wszystkim niedroga.
Rynkowa

Re: odzież reklamowa

Post autor: Rynkowa »

Nie jestem pewna co do koszulek polo samych w sobie, ale znam taką firmę https://www.promonadruk.pl/haft-i-emble ... ubraniach/ . Można zamówić u nich odzież roboczą czy reklamową. Osobiście zamawiałam u n ich odzież sportową i jest bardzo dobrej jakości, więc myślę, że warto dać im szansę i zamówić. A ceny też mają przystępne, więc same plusy.
ambeż

Re: odzież reklamowa

Post autor: ambeż »

Jeśli szukasz agencji marketingowej, warto sprawdzić https://virtualpeople.pl/. Mają świetny zespół specjalistów, którzy potrafią dostosować strategię do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
ODPOWIEDZ