odpady komunalne

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 54
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:52

odpady komunalne

Post autor: deborah »

Jaką firmę realizującą odpady komunalne Łódź polecacie?
Śnieżka

Re: odpady komunalne

Post autor: Śnieżka »

Przykro mi, ale Łódź to nie moje regiony. Natomiast jeśli chodzi o Poznań, to tutaj odbiorem, wywozem i recyklingiem odpadów zajmuje się firma https://esbud.pl/ . Temat recyklingu, utylizacji, przetwórstwa i ekologii nie ma dla nich żadnych tajemnic. Tak więc zajmą się waszymi odpadami zgodnie z przepisami i normami prawnymi.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: odpady komunalne

Post autor: sefka »

Słuchajcie, w niedalekiej przyszłości zamierzam otworzyć swoją własną firmę i zastanawiam się wlasnie nad tym, jak konkretnie wygląda kwestia bdo dla firmy Czy ktoś z was tutaj obecnych orientuje się nieco dokładniej w tym temacie? Za wszystkie rady będę wam bardzo wdzięczna.
Adam Łeyek

Re: odpady komunalne

Post autor: Adam Łeyek »

Bardzo dobrej jakości worki do selektywnej zbiórki odpadów można zamówić w https://ekoplastiksystem.pl/product-cat ... j-zbiorki/ polecam sklep z uwagi na bardzo dobrą jakość, wytrzymałość, ogólnie używa się ich naprawdę fajnie i bezproblemowo. Na pewno segregacja śmieci dzięki temu jest łatwiejsza
xert

Re: odpady komunalne

Post autor: xert »

Jeśli potrzebny jest kontener na gruz warszawa , możesz go prosto i szybko wynająć. Wystarczy zadzwonić do odpowiedniej firmy i oni przyjadą w kilka dni, aby odebrać odpady. Jest to naprawdę proste rozwiązanie, ponieważ nie musisz się martwić o transport i usuwanie odpadów - wszystko jest obsługiwane przez profesjonalny personel.
darek.warszawa

Re: odpady komunalne

Post autor: darek.warszawa »

Jeśli ktoś szuka firmy zajmującej się wywozem odpadów, to polecam KRYMAR z Warszawy, bo mają bardzo dobre ceny kontenerów na gruz z wywozem https://krymar.eu/ Polecam, warto sprawdzić cennik i wymiary dostępnych kontenerów na gruz.
Awatar użytkownika
podrickpayne
Posty: 127
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:56

Re: odpady komunalne

Post autor: podrickpayne »

Szczerze mówiąc, ostatnio musiałem zutylizować stare urządzenie i nie byłam pewna, co z nim zrobić. Poszukiwałam solidnej firmy, która pomoże mi w tej kwestii, a znajomy polecił mi, żebym przyjrzała się ofercie od https://odbiorydomowe.pl/. Nie ulega wątpliwości, że zainteresowany jestem ich rozwiązaniami, więc teraz tylko czekam na dostępny termin.
ODPOWIEDZ