Nowy odkurzacz

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
KatarzynaZ
Posty: 6
Rejestracja: 01 sie 2020, 18:39

Nowy odkurzacz

Post autor: KatarzynaZ »

Cześć! Czym odkurzacie na co dzień? Mój zabytkowy odkurzacz chyba długo już nie pociągnie i muszę sie rozejrzeć za jakimś nowym. Pomożecie :?:
Awatar użytkownika
disco
Posty: 46
Rejestracja: 01 maja 2020, 14:55

Re: Nowy odkurzacz

Post autor: disco »

A nie chcesz robota odkurzającego? Ja mam roombę i wiem że to super sprawa. taki robocik jeździ i odkurza a ty pijesz kawusię :) albo w tym czasie ogarniasz kuchnię i masz posprzątane w domu w 30 minut a nie w godzinę. Super sprawa
Awatar użytkownika
KatarzynaZ
Posty: 6
Rejestracja: 01 sie 2020, 18:39

Re: Nowy odkurzacz

Post autor: KatarzynaZ »

To byłoby super :D A jak z dywanami, też daje radę? Mam w domu kilka i już powoli wysiada mi kręgosłup od ich odkurzania.
Awatar użytkownika
disco
Posty: 46
Rejestracja: 01 maja 2020, 14:55

Re: Nowy odkurzacz

Post autor: disco »

No daje daje :P do tego został stworzony własnie. Ma takie dwa gumowe wałki do których przylepi się każdy włos którego robot nie wciągnie. Także zbiera do czysta.
Awatar użytkownika
Nadi
Posty: 15
Rejestracja: 17 lut 2020, 14:40

Re: Nowy odkurzacz

Post autor: Nadi »

Na co dzień używam irobota niezastąpiony sprzęt w każdym domu. Kiedyś nie byłam co do niego przekonana i zwlekałam z jego zakupem. Teraz wiem, że była to największa głupota :)
Awatar użytkownika
kirilka
Posty: 143
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:55

Re: Nowy odkurzacz

Post autor: kirilka »

aa to ja sie nie tak dawno skusiłam na odkurzacz karchera :) w katowicach jest fajny sklep ze sprzetem, ocean-karcher, obsluga mega pomocna :) pomogli mi wybrac odpowiedni do moich potrzeb model
KęśTeod65

Re: Nowy odkurzacz

Post autor: KęśTeod65 »

A mnie odpowiada odkurzacz z outletu https://bazarowisko.pl/outlet-popularne-marki/hoover, sprzęty na tej stronie są częstow bardzo obniżonych cenach i posłużą jeszcze wiele lat, co mnie pozytywnie zaskoczyło.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Nowy odkurzacz

Post autor: Tośka »

Jeśli zdecydujecie się na odkurzacz workowy, to polecam zapisać sobie gdzieś adres sklepu internetowego https://www.swiatworkow.pl/. Znajdziecie w nim bardzo szeroki wybór profesjonalnych worków do odkurzaczy, po całkiem niewygórowanych, przystępnych cenach ;) Sądzę, że oferta ta powinna Was zainteresować ;)
Baśkq81

Re: Nowy odkurzacz

Post autor: Baśkq81 »

Jeżeli planujesz zakup nowego odkurzacza, to zanim zdecydujesz się na jakiś konkretny model to polecam Ci poczytać o aktualnych topowych produktach tej kategorii. Możesz znaleźć takie zestawienie na https://rankiner.pl/ranking-odkurzaczy/. Według mnie warto odrobić tzw. "pracę domową" i zrobić rekonesans niż zdecydować się na zakup pierwszego lepszego odkurzacza, a potem narzekać na jego brak funkcjonalności...
rankiś34

Re: Nowy odkurzacz

Post autor: rankiś34 »

Gdy decydujesz się na zakupy przez internet warto najpierw wejść na stronę rankingi produktów przed każdym zakupem internetowym czy stacjonarnym dokładnie czytam mnóstwo opini które okazują się naprawdę pomocne. Taki ranking fajnie pokazuje jakie produkty są skuteczniejsze i lepsze po prostu. Polecam bo jest to pomocne.
Ulka71

Re: Nowy odkurzacz

Post autor: Ulka71 »

Dwa miesiące temu kupiłam odkurzacz, a właściwie irobot roomba combo. Sam odkurza i myje podłogi, co jest naprawdę super ;) Jest mały , więc nie zajmuje dużo miejsca. Nie mogę sobie wyobrazić lepszego odkurzacza :) Mam dwa koty w domu, więc sierść jest dosłownie wszędzie, musiałam odkurzać codziennie, teraz robot robi to za mnie ;)
ODPOWIEDZ