Nauka na szybko

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Nauka na szybko

Post autor: falcia123 »

Potrzebujesz zdobyć nieco wiedzy w konkretnym temacie? Przede wszystkim postaw na to, aby wiedzieć skąd tę wiedzę wziąć. Polecam stronę https://www.dlaucznia.pl/ gdzie znajdziesz wiele ciekawych informacji oraz sposoby na szybszą i zdecydowanie bardziej efektywną naukę.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Nauka na szybko

Post autor: Tośka »

A jak najszybciej nauczyć się języka angielskiego Waszym zdaniem? Lepsze będą korepetycje, czy kurs językowy? Widziałam ostatnio ciekawą ofertę kursu angielskiego na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... atkujacych. Czy ktoś z Was miał wcześniej do czynienia za Szkołą Językową ProfiLingua?
Awatar użytkownika
agnieszkakl
Posty: 16
Rejestracja: 25 mar 2020, 8:32

Re: Nauka na szybko

Post autor: agnieszkakl »

Szybki sposób na naukę języka proponuje https://angloville.pl/program/o-angloville-weekend/. W zaledwie jeden weekend daje możliwość podniesienia umiejętności mówienia po angielsku razem z wykwalifikowanymi native speakerami. Jest to szczególnie dobra opcja dla osób chcących podszkolić słownictwo związane z biznesem. Mnóstwo kreatywnych zajęć i praktyk. Polecam!
juluś

Re: Nauka na szybko

Post autor: juluś »

Nie wiem jak was, ale mnie bardzo denerwuje nauka zdalna :/ przez nią moje dziecko ma spore braki i niższe oceny! Zastanawiam się nad zapisaniem go na korepetycje online - https://ckbelfer.pl/ Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tej firmy.
płatek

Re: Nauka na szybko

Post autor: płatek »

Jest takie powiedzenie, że na szybko to robi pies i wraca do domu :P. Nie nauczycie się języka w pięć minut. Natomiast mogę wam polecić pomoce naukowe w postaci podręczników i fiszek. Znajdziecie je na stronie tej księgarni: https://www.taniaksiazka.pl/nowe-lustra ... 34316.html . Wydaje mi się, że warto tam zaglądać, bo nigdzie taniej raczej podręczników nie kupicie.
Awatar użytkownika
gyzka
Posty: 118
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:32

Re: Nauka na szybko

Post autor: gyzka »

Zawsze uczyłam się na szybko. Z zakresu języka niemieckiego pomogły mi porady z artykułu http://www.tubasiedlec.pl/blogi/czytaj/ ... k-seniorow. W miesiąc czasu opanowałam jego podstawy co przydało się w uzyskaniu pracy jako opiekunka seniorów. Bez problemu rozumiem co mówi do mnie podopieczna i nawet z nią ćwiczę niemiecki.
ODPOWIEDZ