nauka języka

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Jaś32

nauka języka

Post autor: Jaś32 »

Witam, nie wiesz czy warto uczyć dzieci języków obcych? Według mnie warto, ponieważ dzieci szybciej przyswajają wiedze. Np. na stronie https://babyenglishcenter.pl/ znajdziecie szkołę językową, która uczy dzieci języka angielskiego oraz hiszpańskiego. Uważacie, że warto wysłać dzieci do takich szkół czy raczej nie ma to żadnego sensu?
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: nauka języka

Post autor: falcia123 »

Warto uczyć się języków obcych. To zawsze świetna opcja, która w znacznym stopniu pozwala zdobyć wiedzę, która jest naprawdę praktyczna. Dlatego dobrze jest sprawdzić ofertę szkoła językowa online https://akcent-edu.pl/ dzięki której całkowicie uda Ci się przełamać barierę językową i mówię niezwykle płynnie i swobodnie. Wszystko dobywa się online, więc bez dojazdów i problemów.
elżunia

Re: nauka języka

Post autor: elżunia »

W życiu się wszystko może przydać, dlatego trzeba się uczyć i tyle. Ja przykładowo zwróciłam uwagę teraz na stronę nowaera.pl - ponieważ jest tam na egzamin ósmoklasisty harmonogram i wiele przydatnych informacji, które na pewno ułatwią przygotowanie dziecka do tego ważnego egzaminu.
ODPOWIEDZ