narkotyki - terapia

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Mońka

narkotyki - terapia

Post autor: Mońka »

Mój brat wpędził się w uzależnienie od narkotyków. Znacie jakąś dobrą poradnię która ma w ofercie coś takiego jak terapia uzależnień? Zależy mi na prawdziwych fachowcach, martwię się o brata. Może ktoś mi pomóc? .
Bożena

Re: narkotyki - terapia

Post autor: Bożena »

Jeśli wpadliście w tak poważny nałóg, to samodzielnie może być Wam bardzo trudno sobie z nim poradzić. Właśnie dlatego dobrym pomysłem mogłoby okazać się skorzystanie ze wsparcia psychologów z Kliniki PsychoMedic.pl. Wiem, że oni specjalizują się w takiej pomocy, dlatego też zadzwońcie pod 42 644 44 44 i umówcie się na konsultację. Chodzi w końcu o Wasze zdrowie, pamiętajcie o tym.
Awatar użytkownika
junkler
Posty: 196
Rejestracja: 26 lut 2020, 22:10

Re: narkotyki - terapia

Post autor: junkler »

Wzięcie narkotyków jak wiadomo wiąże się z konsekwencjami i warto tego nie robić. Jeśli już się uzależnisz, to nie będzie to proste do naprawienia, ale dzięki ośrodkowi https://www.osrodek-empatia.org/ możesz z tego wyjść, liczą się chęci i to abyś nigdy nie przestał w siebie wierzyć.
Annaś

Re: narkotyki - terapia

Post autor: Annaś »

Polecam prywatny ośrodek leczenia uzależnień pod Warszawą https://wakeup24.pl/osrodek-leczenia-uz ... n-wroclaw/ dedykowany osobom uzależnionym z całej Polski. Posiadają wykwalifikowany zespół psychologów i psychiatrów, którzy indywidualnie i z zaangażowaniem podchodzą do każdego pacjenta. Pobyt trwa 6 tygodni i w tym czasie uczęszcza się na terapie grupowe i indywidualne. Prowadzone są także warsztaty i zajęcia sportowe w celu poprawienia aktywności fizycznej. Specjalizują się w leczeniu narkomanii, ale także alkoholizmu, lekomanii, hazardu oraz depresji. Każdy jest traktowany z szacunkiem bez oceniania i szykanowania.
Tośka21

Re: narkotyki - terapia

Post autor: Tośka21 »

Moim zdaniem to jedyne sensowne rozwiązanie. Chodzi w końcu o to, byście zawsze byli w stanie uzyskać jak najlepszą opiekę psychologiczną. Na pewno warto byłoby już teraz zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ i zorientować się, gdzie znajdziecie najlepszych psychiatrów. To ważna rzecz, więc absolutnie z tym nie zwlekajcie.
ODPOWIEDZ