montaż obróbek komina

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Miłosz02

montaż obróbek komina

Post autor: Miłosz02 »

Witam, nie wiesz jak zabrać się za montaż obróbek komina? Z tego co kojarzę to sporo informacji na ten temat znajdziesz na http://fachowydekarz.pl/montaz-obrobek-komina/ Dzięki takim informacjom będziesz w stanie samodzielnie wykonać taką obróbkę. Co sądzisz o samodzielnym wykonaniu takiej rzeczy?
Bródek76

Re: montaż obróbek komina

Post autor: Bródek76 »

Ja jestem zdania, że tego typu prace lepiej jednak zlecić fachowcom. Zakład Usług Kominiarskich - Janusz Mitas z Warszawy zajmuje się m.in. montażem systemów kominowych - specjalizują się nie tylko w instalacji wkładów, ale także nasad kominowych. Uważam, że komin to na tyle delikatny i skomplikowany element, że grzebanie przy nim samemu może być ryzykowne. Dlatego zostawiam namiary na specjalistów: https://www.kominiarze-warszawa.pl/mont ... kominowych którym można w tej kwestii w pełni zaufać.
balanga

Re: montaż obróbek komina

Post autor: balanga »

Jeśli myślimy o kominie - to warto spojrzeć na produkty firmy Rauch. Mają w ofercie przewody kominowe https://systemykominowe-rauch.pl/blog/ - szczegóły na stronie producenta, które są niezwykle trwałe oraz bezpieczne. Bezpieczeństwo powinno iść tutaj na pierwszym miejscu, w końcu komin to nie tylko wentylacja ale i odprowadzanie spalin i tlenku węgla.
Awatar użytkownika
jojo
Posty: 60
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:30

Re: montaż obróbek komina

Post autor: jojo »

Kominiarz w wielu sytuacjach okazuje się być niezbędny. Ja korzystałam ostatnio z usług kominiarza właśnie przy budowie domu. Wszystkie niezbędne opinie kominiarskie wydali mi Kominiarze - Leszek Słowak i Leszek Kierszka - Szczecin: http://kominiarzszczecin.pl/ .
ODPOWIEDZ