Leasing na fotowoltaikę

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Oleś

Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Oleś »

Czy leasing na fotowoltaike, to dobre rozwiązanie? Coraz bardziej, myślę nad takim rozwiązaniem, ponieważ rachunki za prąd, są coraz większe. Może znacie firmę, która posiada w ofercie leasing na panele fotowoltaiczne? Jeśli chodzi o swój wkład własny, to myślę nad poziomem 30-40%
Tuśek

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Tuśek »

Warunki o których piszesz, spełnia ta firma https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Jeśli chodzi o same panele, to bardzo polecam to rozwiązanie. Może przynieść w przyszłości, znaczne oszczędności, których w firmie, nigdy nie za mało. Moim zdaniem, nie ma się nad czym zastanawiać ;)
bożydar

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: bożydar »

A czemu nie? Jeśli takie warunki wydają się dla Ciebie odpowiednie to nie ma się co zastanawiać tylko montować instalację. Co do leasingu to widziałem taką opcją tutaj https://eeef.pl/oferta/ . Ta firma jest w 100% godna polecenia, w naszej firmie montowali panele, w moim domu prywatnym także. Znają się na tym co robią, wieloletnie doświadczenie potwierdzane stosownymi dokumentami, mnóstwo udanych realizacji na koncie. Na pewno jak do nich się zgłosisz to nie będziesz żałować. Znajdziesz na stronie informacje co do samego leasingu dla firm.
Ulaś

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Ulaś »

Kiedyś słyszałem o tej firmie, platforma finansowa. Słyszałem, że mają bardzo atrakcyjne warunki, szczególnie jeśli chodzi o eko inwestycje. W weekend siądę i przejrzę ich ofertę, może będzie na tyle interesująca, że z niej skorzystam. Ciekawe jak w takim momencie, wygląda sprawa dofinasowania z państwa?
Muśiek

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Muśiek »

Cały wniosek do wypełnienia, jest na tej stronie https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie? Ktoś z was, już go wypełniał? Jeśli tak, to proszę was o radę na co powinienem zwrócić uwagę przy jego wypełnianiu. Potrzebuje ok. 50% sumy na montaż paneli, więc nie powinno być problemu z udzieleniem kredytu.
Czaruś

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Czaruś »

Muśiek pisze: ↑29 maja 2021, 20:29 Cały wniosek do wypełnienia, jest na tej stronie https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie? Ktoś z was, już go wypełniał? Jeśli tak, to proszę was o radę na co powinienem zwrócić uwagę przy jego wypełnianiu. Potrzebuje ok. 50% sumy na montaż paneli, więc nie powinno być problemu z udzieleniem kredytu.
Wniosek jest bardzo prosty, jeśli chodzi o jego wyplenienie. Jedyne o czym powinieneś wiedzieć, to że musisz przelać 1 zł, na potwierdzenie umowy. Jednak myślę, że z tym nie będzie problemu :) Ponieważ, jakoś musisz potwierdzić swoją tożsamość.
ODPOWIEDZ