Krótkie i intensywne wycieczki

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
poli3902
Posty: 275
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:01

Krótkie i intensywne wycieczki

Post autor: poli3902 »

Zwiedzanie to dla mnie najważniejszy element każdej podróży i bardzo szkoda mi nie skorzystać z możliwości zobaczenia "inne świata", jeśli już jestem w danym miejscu. Chętnie też podróżuję kilka razy w roku, więc dla mnie zbawieniem są wycieczki city break. Szybko się zwiedza i można pojechać tylko na 2 dni, które każdy moze wygospodarować. Sprawdźcie koniecznie oferty na stronie https://www.clickandgo.pl/holidays/city-breaks
Awatar użytkownika
szycha
Posty: 253
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: Krótkie i intensywne wycieczki

Post autor: szycha »

W mieście w mieście Soroki w Mołdawii jest ciekawe miejsce, które warto odwiedzić. Znajdziecie tam bowiem nagrobek rodziny Olszewskich, który naprawdę robi wrażenie. Tutaj https://polonika.pl/polonik-tygodnia/so ... lszewskich możecie sobie o nim poczytać. Uważam, że będąc za granicą warto odwiedzać miejsca związane z naszymi rodakami. Można w ten sposób dowiedzieć się więcej o naszej kulturze.
Awatar użytkownika
biznesowy12
Posty: 117
Rejestracja: 12 maja 2020, 14:37

Re: Krótkie i intensywne wycieczki

Post autor: biznesowy12 »

Ja korzystam z wycieczek organizowanych przez https://beskidtravel.pl/oferta-lato/. Są one zawsze ciekawe, w zależności od tego co wybieram, albo mogę odpocząć na plaży, albo intensywnie zwiedzam. Warto przejrzeć ich ofertę.
mokławskaregina

Re: Krótkie i intensywne wycieczki

Post autor: mokławskaregina »

Jeśli szukasz ciekawego kierunku na szybką, jednodniową wyprawę to polecam wybrać się do fabryki ceramiki http://ceramiczna-przygoda.pl/ w Bolesławcu gdzie można zwiedzić żywe muzeum ceramiki. Co ciekawe, na miejscu, można samemu spróbować swoich sił w produkcji naczyń w czasie warsztatów ceramicznych. Bardzo lubię takie miejsca, świetnie pobudzają kreatywność :)
ODPOWIEDZ