Kredyt bez bik?

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Franio

Kredyt bez bik?

Post autor: Franio »

Czy można wziać kredyt tak żeby nie było w bik? i nie psuło reputacji kredytowej? Patrzyłem oferty na www.zadluzenia.com/artykul/405,kredyt-dla-zadluzonych/ jestem bez pracy i czy bede wiarygodny?
Ramonn

Re: Kredyt bez bik?

Post autor: Ramonn »

Czy słyszeliście już na temat zmiany wskaźnika referencyjnego ? Jest to bardzo ważna kwestia, dla kredytobiorców, jak i zwykłych konsumentów może oznaczać to lepsze warunki kredytów, czy zmiany rat. Dobrze jest, doinformować się w tym temacie i śledzić, jak te zmiany wyglądają. Tutaj https://prk24.pl/72047146/jakie-sa-nowe ... onsorowany znajdziesz więcej przydatnych informacji w tym temacie.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 359
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Kredyt bez bik?

Post autor: sefka »

Skoro o kredytach mowa, to powiem wam że sama ostatnio rozglądałam się za różnymi ofertami, porównałam je na własną rękę i musze przyznać, ze Bank Spółdzielczy w Dusznikach ma świetną ofertę. Na stronie https://www.bsduszniki.pl/index.php znajdziecie znacznie więcej informacji
ufo123

Re: Kredyt bez bik?

Post autor: ufo123 »

Czasem nie możemy się porozumieć z kredytodawcą i to nie jest od nas zależne. Pamiętajmy jednak, że nie ma tego złego, musimy po prostu się postarać. A skoro tak, to też można powiedzieć, że wibor pozew zbiorowy jest naszym sposobem na ratowanie naszych finansów.
ODPOWIEDZ