Konta dla studentów

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 76
Rejestracja: 23 maja 2019, 21:57

Konta dla studentów

Post autor: kasiunia »

Powiem szczerze, że nie wiedziałam ,że istnieją specjalne dedykowane konto dla młodych .Jak się okazuje większość liczących się banków posiada w swojej ofercie takie konta a wszystkie można porównać w internecie.Wystaczy poszukać rankingu kont studenckich by dowiedzieć się, które konto spełnia nasze oczekiwania.Najlepiej jednak moim zdaniem szukać wśród banków sprawdzonych - w takich, w których nasi znajomi mają rachunki i są zadowoleni.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 98
Rejestracja: 28 kwie 2019, 14:00

Re: Konta dla studentów

Post autor: fiona45 »

Taki student to pewnie chce jakieś tanie konto, a więc możesz zerknąć na https://najlepszebanki.com/darmowe-konto-bankowe , gdzie masz najlepsze banki z darmowymi kontami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze takiego konta.
Kermi8

Re: Konta dla studentów

Post autor: Kermi8 »

Jeśli jesteś studentem i potrzebujesz wsparcia finansowego, kredyt studencki może być idealnym rozwiązaniem. Warto zwrócić uwagę na oferty, które oferują elastyczne warunki spłaty i niskie oprocentowanie. Ofertę jednej z firm znajdziemy tutaj: https://wygodnepozyczki.pl/kredyt-studencki. To może być wygodna opcja w sytuacjach wymagających dodatkowych środków na naukę.
saraa3222

Re: Konta dla studentów

Post autor: saraa3222 »

Czy za granicą studenci mają jakieś problemy z kontami bankowymi oraz kredytami lub kartami kredytowymi? Mega ciekawi mnie takie rozwiązanie w Norwegii. Wiem, gdzie w razie potrzeby się zgłosić, bo działa tutaj od wielu lat doradca kredytowy Motty, ale nie wiem, czy taka opcja dla studentów będzie w ogóle dostępna.
ODPOWIEDZ