Konferencja biznesowa Warszawa

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Dajmira
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2020, 8:08

Konferencja biznesowa Warszawa

Post autor: Dajmira »

Witajcie :)
Należę do osób odpowiedzialnych za organizację biznesowej konferencji w naszej firmie. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że nie pogardzilibyśmy pomocą jakichś specjalistów. Co wiecie o agencji red8events.pl? Warto się z nimi w tej sprawie kontaktować?
Awatar użytkownika
Eryk_66
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2021, 19:11

Re: Konferencja biznesowa Warszawa

Post autor: Eryk_66 »

Dobra agencja eventowa zajmie się każdym szczegółem, więc wy absolutnie o niczym nie zapomnicie. Red8 Events to zgrana ekipa profesjonalistów z własnym zapleczem logistycznym i niepohamowaną kreatywnością. Chyba to wystarczająca zachęta do skorzystania z ich usług?
Bożeński

Re: Konferencja biznesowa Warszawa

Post autor: Bożeński »

Aktualnie wiadomo jak jest, wszystko przeniosło się do sieci. Trzeba jednak zadbać o to by telekonferencje czy też wideokonferencje przebiegały bezproblemowo. Oni w tym pomogą - https://poly.veracomp.pl/ Poczytajcie sobie o ich rozwiązaniach. Teraz mamy takie czasy i póki co lepiej nie będzie więc trzeba doskonalić aktualnie wykorzystywane drogi kontaktów.
Awatar użytkownika
wspolnafirma1
Posty: 252
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:20

Re: Konferencja biznesowa Warszawa

Post autor: wspolnafirma1 »

Konferencje można też transmitować w internecie, transmisjami online zajmuje się firma Szok https://szok.biz/transmisje-on-line/ . Transmisja realizowana jest na wielu dostępnych platformach w jakości FullHD, nie musimy się też bać o urządzenia końcowe, obraz zawsze będzie dopasowany do ich ekranu i rozmiaru.
pływak

Re: Konferencja biznesowa Warszawa

Post autor: pływak »

Myśmy wielokrotnie robili transmisje online konferencji biznesowych. Założyliśmy serwer strumieniowy, a właściwie to firma AZTV https://aztv.pl/index.php/serwery-strumieniowe/ nam założyła. To dobre rozwiązanie i wcale niedrogie. Oprócz tego firma instaluje także kamery widokowe. Zapoznajcie się z ofertą, bo naprawdę warto.
Awatar użytkownika
emil
Posty: 115
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:07

Re: Konferencja biznesowa Warszawa

Post autor: emil »

wspolnafirma1 pisze: ↑02 kwie 2021, 23:28 Konferencje można też transmitować w internecie, Transmisja realizowana jest na wielu dostępnych platformach w jakości FullHD, nie musimy się też bać o urządzenia końcowe, obraz zawsze będzie dopasowany do ich ekranu i rozmiaru.
Czasem to jedyne wyjściem, a obecnie ciągle obowiązują przepisy sanitarne. Taką konferencję możesz zorganizować również przy pomocy https://e-event.co/konferencja-warszawa/
tłumik

Re: Konferencja biznesowa Warszawa

Post autor: tłumik »

Chcę Wam też zaproponować firmę, która zadba o całe zaplecze oświetleniowe, nagłośnieniowe oraz organizację widowisk świetlnych, pokazów laserowych i multimedialnych. Tu macie namiar na http://bvs.com.pl/ i to jedni z lepszych specjalistów na rynku z tego zakresu. Z nimi każdy event/ konferencja biznesowa/ impreza będą udane. Znają się na rzeczy.
Awatar użytkownika
inika
Posty: 106
Rejestracja: 21 maja 2019, 20:57

Re: Konferencja biznesowa Warszawa

Post autor: inika »

My w dwa tygodniu temu prowadziliśmy dużą konferencję w Krakowie, której byłam współorganizatorem. Z uwagi na to, że mieliśmy sporą grupę gości zagranicznych, zdecydowaliśmy się na tłumaczenie ustne. Polecono nam biuro tłumaczeń https://www.translationstreet.pl/tlumaczenia-ustne/ w tym zakresie i zdecydowaliśmy się na ich usługę. Wszystko odbyło się na wysokim poziomie, bardzo profesjonalnie z czego jestem szczerze zadowolona. Czuję się matką tego sukcesu. Wszyscy prelegenci mieli bardzo interesujące prezentacji, a tłumaczenia były bardzo sprawne. Super!
jarko jaro

Re: Konferencja biznesowa Warszawa

Post autor: jarko jaro »

Jak konferencja to i [url=httsp://go-apartments.pl/]nocleg w Warszawie[/url], polecam zarezerwować z wyprzedzeniem, po na ostatnią chwilę może być różnie. Warto wybrać obiekt w centrum miasta, by móc na spokojnie wszędzie dojechać a nawet dojść bez stania w korkach.
jarko jaro

Re: Konferencja biznesowa Warszawa

Post autor: jarko jaro »

Jak konferencja to i nocleg w Warszawie, polecam zarezerwować z wyprzedzeniem, po na ostatnią chwilę może być różnie. Warto wybrać obiekt w centrum miasta, by móc na spokojnie wszędzie dojechać a nawet dojść bez stania w korkach.
staramilosc

Re: Konferencja biznesowa Warszawa

Post autor: staramilosc »

A jak myślicie, jak sobie radzi ukraina kryzys gospodarczy tam jest spory? Nie orientowałam się nigdy pod tym względem, dlatego mam nadzieję, że śmiało w tym temacie porozmawiamy i jakoś to ogarnę. Chodzi o to, by nam czasu i wszystkiego starczyło odpowiednio.
atola

Re: Konferencja biznesowa Warszawa

Post autor: atola »

Ja to naprawdę chcę zrozumieć, jak można prowadzić biznes samemu. Ja nie mam do tego po prostu bladego pojęcia i jestem w tym trybie mocno zmieszana,. W sumie dokładniej to jak powinien wyglądać wzór umowy pożyczki ze wspólnikiem ? Wiecie to może? Ciekawa jestem, jakie macie wskazówki dla mnie.
iustii

Re: Konferencja biznesowa Warszawa

Post autor: iustii »

U mnie problem jest jeden, a mianowicie jak sprowadzać towary z chin . Sama się nad tym nie zastanawiałam tak w sumie, ale jednak chcę mieć kompleksowo to rozwiązane, dlatego naprawdę warto mi to powiedzieć. Dodatkowo sprawdza się też to, co można o mnie rzec, a mianowicie to, jak to w sumie ma pasować. No i dajcie mi znać proszę.
Tymon_D

Re: Konferencja biznesowa Warszawa

Post autor: Tymon_D »

Organizacja konferencji firmowej to proces wieloaspektowy, który wymaga zaangażowania i staranności. Kreatywność, dbałość o środowisko, motywacja oraz bezpieczeństwo są kluczowymi elementami sukcesu takiego wydarzenia. Może ten artykuł https://naskrajnej.pl/2023/05/22/jak-do ... stauracji/ na temat organizacji konferencji firmowej okaże się dla Was pomocny, przeczytajcie.
ODPOWIEDZ