Kancelaria Jankowski & Radomska opinie

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Izka
Posty: 14
Rejestracja: 02 lis 2019, 6:55

Kancelaria Jankowski & Radomska opinie

Post autor: Izka »

Mam pewien problem z byłym pracodawcą i zastanawiam się czy nie podać go do sądu pracy. Ale najpierw chciałabym się skonsultować z radcą prawnym. Która kancelaria w Warszawie może mi pomóc. Ja myślałam o tej https://jrkancelaria.pl/ - Kancelaria Jankowski & Radomska, bo oni specjalizują się m.in. w prawie pracy. Jakie macie opinie o tej kancelarii? Znacie ich w ogóle? Może ktoś z forumowiczów korzystał z ich usług?

liturgiczne
Awatar użytkownika
Stefka
Posty: 64
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:21

Re: Kancelaria Jankowski & Radomska opinie

Post autor: Stefka »

W kwestii tej kancelarii https://jrkancelaria.pl/, to oni mają dużą wiedzę i bardzo dobrych specjalistów. Zajmują się nie tylko prawem pracy, ale też pomagają firmom w kwestiach biznesowych. Tak szeroka oferta świadczy o ich dużym zaangażowaniu i doświadczeniu. To jest moja opinia, ale myślę, że warto do nich się zgłosić. Mi pomogli wielokrotnie, w sprawach związanych z różnymi dziedzinami prawa. Skuteczni i rzetelni, a to ważne w tej branży.

farming simulator poradnik
Awatar użytkownika
Alina
Posty: 10
Rejestracja: 05 lis 2019, 12:56

Re: Kancelaria Jankowski & Radomska opinie

Post autor: Alina »

Ja miałam okazję współpracować z Kancelarią Jankowski & Radomska i jestem pod dużym wrażeniem ich pracy. Bardzo poważnie podchodzą do każdej sprawy i są zaangażowani na każdym etapie. Mi pomogli w kwestii odszkodowania. Sprawa wydawała się nie do ruszenia, a im się udało. Polecam, myślę, że znajdziesz u nich odpowiednie wsparcie.
Awatar użytkownika
Riona
Posty: 59
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:08

Re: Kancelaria Jankowski & Radomska opinie

Post autor: Riona »

Ja też mogę wyrazić swoją opinię na temat tej kancelarii https://jrkancelaria.pl/, bo całkiem niedawno korzystałam z ich pomocy. Prowadzę własną firmę i konsultowałam się z nimi w kwestiach biznesowych. Mają dużą wiedzę w tym zakresie, więc polecam ich też każdemu przedsiębiorcy. Wcześniej miałam radcę na etacie, ale to mi się nie opłacało. Zdecydowanie bardziej opłaca mi się współpracować z nimi. Nie wiem na czym dokładnie polega Twój problem, ale wiem, że dadzą radę ;)
Awatar użytkownika
mariola94
Posty: 43
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:48

Re: Kancelaria Jankowski & Radomska opinie

Post autor: mariola94 »

Jak widać pojawiają się same dobre opinie. Ale mnie specjalnie to nie dziwi. Uważam, że adwokaci z Kancelarii Jankowski & Radomska w pełni na nie zasłużyli. Mi pomogli, gdy potrzebowałam pomocy w kwestii spadków, a konkretnie długów, które na mnie miały spaść. Myślałam, że jestem w sytuacji beznadziejnej, ale oni wiedzieli, co poradzić, żeby nie przyjmować takiego spadku. W zasadzie ogarnęli temat kompleksowo i nie musiałam się o nic martwić.
Awatar użytkownika
melike
Posty: 194
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Kancelaria Jankowski & Radomska opinie

Post autor: melike »

Co mogę powiedzieć - pełen profesjonalizm. Rzetelni, solidni, z wiedzą i doświadczeniem. Nie traktują klientów przedmiotowo, a samych spraw schematycznie. Zawsze są przygotowani do każdej spawy. Ich zakres działalności jest szeroki i współpracują z wieloma dobrymi ekspertami. Myślę, że dobrze zrobisz, gdy umówisz się z nimi na spotkanie. Kancelaria Jankowski & Radomska pomogła mi niejednokrotnie.
ODPOWIEDZ