jakie karciane gry

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Re: jakie karciane gry

Post autor: Tadek33 »

Ja też od czasu, do czasu lubię pograć w gry online. Natomiast jednak w większości przypadków są to wersje przeglądarkowe i taką świetną propozycją jest https://ski-jumps.pl/ którą śmiało mogę polecić ze względu na bardzo ciekawy manager zadań, do tego można trenować zawodnika i startować w zawodach, czy turniejach które ostatecznie w walce z innymi graczami mają doprowadzić nas do zdobycia Kryształowej Kuli!

charbel modlitwy
Awatar użytkownika
Kitkuxx3
Posty: 3
Rejestracja: 06 wrz 2019, 17:14

Re: jakie karciane gry

Post autor: Kitkuxx3 »

To jest jeden z tych przydatnych wątków. Będę tutaj zaglądał często.

dietetyczne dania wigilijne
Moc nie musi być nieograniczona, żeby być śmiertelnie niebezpieczną.
Awatar użytkownika
Tatiana002
Posty: 120
Rejestracja: 10 lut 2019, 16:21

Re: jakie karciane gry

Post autor: Tatiana002 »

Moje dzieciaki lubią różnego rodzaju gry przez aplikacje, ale sama raczej zachęcam je do tego, żeby jednak częściej grały w gry planszowe - https://rewolucja.co.uk/9788378989141/g ... dla-dzieci. W takie gry można grać całą rodziną, przez co zacieśnia się więź i więcej czasu można spędzić razem. Do tego takie gry rozwijają myślenie u dzieci i pomagają im rozwijać wyobraźnię.
:)
Awatar użytkownika
gesalzen
Posty: 73
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:57

Re: jakie karciane gry

Post autor: gesalzen »

A ja zamiast gier karcianych wolę [url=hhttps://www.ceneo.pl/Gry_PlayStation_3]Gry PlayStation 3[/url] Bo są one o wiele ciekawsze i bardziej rozwijają sprawność i wyobraźnie. A poza tym są znacznie bezpieczniejsze od gier karcianych gdyż tutaj przynajmniej nie obstawiam i nie tracę pieniędzy. No chyba, że na kupno nowej jakieś gry. Ale to i tak jest lepsza forma rozrywki od pozostałych gier
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 318
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:23

Re: jakie karciane gry

Post autor: mczay »

Przyznam się, że gry karciane nie są czymś, co przypadło mi do gustu. Jest to raczej nudna jak dla mnie rozrywka. Myślałem, że gry planszowe dostarczą mi więcej emocji, niestety tak też nie było. Ostatecznie najlepiej czuję się w grach komputerowych, szczególnie tych, w których mam kontakt z innymi graczami. Wtedy naprawdę dobrze się bawię. Ostatnimi czasy najwięcej gram w Lola, bo znalazłem do niego rewelacyjny poradnik. Jest on dostępny pod adresem: https://www.lolporadnik.pl/ i zapewniam, że nie ma tutaj wątku, który nie zostałby poruszony.
ODPOWIEDZ