Jak wybrać świece do auta?

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
jeremiasz_79
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2021, 19:28

Jak wybrać świece do auta?

Post autor: jeremiasz_79 »

Cześć wam. Czy dobór świec do samochodu może laikowi sprawić dużą trudność? Przede mną właśnie takie zadanie, ale zdaje się, że będę mógł polegać na obsłudze sklepu, w którym mam zamiar wspomniane świece zamówić. Czy wy też robiliście podobnie?
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 348
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Jak wybrać świece do auta?

Post autor: sefka »

Ja na Twoim miejscu zdałabym się na doświadczenie mechanika. Ja zawsze z takimi rzeczami zostawiam swój samochód u mechanika. Wtedy dzwonię do wynajem samochodów Katowice i wynajmuję samochód na tyle, ile jest potrzeba. Mają dobre ceny, więc o żadne koszta się nie martwię.
miećo

Re: Jak wybrać świece do auta?

Post autor: miećo »

Czasami problem można mieć nie tylko ze świecami ale również z oponami. Ja uszkodziłem jedną podczas jazdy. Jak się okazało uszkodzenie było na tyle poważne, że wolałem nie ryzykować dalszej jazdy. Najlepszym rozwiązaniem w moim przekonaniu było poszukanie wulkanizatora w najbliższej okolicy. Tutaj https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja-rybnik/ znalazłem firmę, z której usług skorzystałem.
ODPOWIEDZ