Inteligentne drukowanie - wskazówki

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Sebek57
Posty: 135
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:28

Inteligentne drukowanie - wskazówki

Post autor: Sebek57 »

Cześć
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeśli chodzi o wybór dobrej jakości propozycji w zakresie sprzętu do druku w biurze i jednocześnie czy może ktoś z Was korzysta z możliwości wynajmu?
Awatar użytkownika
OlekS
Posty: 120
Rejestracja: 17 wrz 2019, 10:09

Re: Inteligentne drukowanie - wskazówki

Post autor: OlekS »

W takim razie zajrzyj na https://ale.pl/content/59-dzierzawa-i-wynajem-drukarek sporo propozycji, fajne ceny i uczciwe podejście do klienta. Na pewno warto sprawdzić, tym bardziej jeżeli jednak jesteście zwolennikami wynajmu i dzierżawy tego typu sprzętu :)
Awatar użytkownika
ArkadiuszM
Posty: 74
Rejestracja: 19 wrz 2019, 9:23

Re: Inteligentne drukowanie - wskazówki

Post autor: ArkadiuszM »

Zgodzę się z wypowiedzią poprzednika i również uważam, że warto pójść w stronę sklepu ale.pl w przypadku którego będziecie mogli liczyć na najwyższą jakość, pełne wsparcie, pilnowanie terminów oraz dobre warunki finansowe. My korzystamy ponad pół roku i nie żałujemy
Awatar użytkownika
Sebek57
Posty: 135
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:28

Re: Inteligentne drukowanie - wskazówki

Post autor: Sebek57 »

O proszę, no to będę musiał sprawdzić w takim razie co udało im się przygotować.
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Re: Inteligentne drukowanie - wskazówki

Post autor: Tadek33 »

Osobiście też mogę się zgodzić z wypowiedzią - ale.pl i warunków jakie zapewniają przy wynajmie sprzętu. Dobre ceny, miła obsługa i brak problemów z terminową dostawą (no i samą obsługą sprzętów). Myślę, że się nie zawiedziecie!
baśka

Re: Inteligentne drukowanie - wskazówki

Post autor: baśka »

Od jakiegoś już czasu zdecydowanie na popularności zyskują drukarki 3D. Taka drukarka przestrzenna potrafi naprawdę wiele nam ułatwić i niektóre procesy przyspieszyć. Potrzebny mi był producent drukarek do inżynierii odwrotnej i takiego też szukałam na rynku. Na moje szczęście ze znalezieniem takiego producenta nie ma większego problemu.
ODPOWIEDZ