Instagram

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
maciuś

Instagram

Post autor: maciuś »

Hejka, chcę was zapytać o followersy na instagramie. Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie? W jaki sposób zdobywacie followersów na instagram? Słyszeliście może o kupowaniu followersów? Ja dowiedziałem się doslownie miesiąc temu, bo wcześniej nie miałem pojęcia, że tak można.
Elżbietka

Re: Instagram

Post autor: Elżbietka »

Moje doświadczenie jest w tym temacie jak najbardziej pozytywne. Ja zawszę kupuje followers instagram i zawsze jestem zadowolona. Kiedyś się o tym dowiedziałam, bo koleżanka mi powiedziała tak: kup obserwujących na Instagramie. To byla moja serdeczna przyjaciółka, którą poznałam jeszcze za czasów liceum ogólnokształcącego.
Ulrich Ą

Re: Instagram

Post autor: Ulrich Ą »

Ja, ich komme aus Deutschland und ich kann Polnisch verstehen aber nicht so gut sprechen und deswegen schreibe ich in Deutsch jetzt. Meine Erfahrung mit instagram echte follower kaufen ist auch sehr sehr positiv. Ich kaufe instagram follower ab und zu und ich fühle mich besser.
LesławL

Re: Instagram

Post autor: LesławL »

Media społecznościowe rządzą się swoimi prawami. Aby w nich zaistnieć trzeba w szybkim czasie zebrać dużą ilość fanów. Niestety nie jest to łatwe zadanie. Na szczęście na rynku dostępne są strony takie jak https://kuplike.pl/, za pośrednictwem których można kupić subskrypcje, lajki oraz obserwujących.
groźny93

Re: Instagram

Post autor: groźny93 »

Nie od dziś wiadomo, że takie lajki się kupuje. Ale ważne jset to by te lajki były wiarygodne i dodawane z prawdziwych kont ze zdjęciami i polskimi nazwiskami dlatego najlepiej korzystać z oferty firmy https://wypromowani.pl/produkt/instagram-like/ . Z resztą sami sprawdźcie sobie ich opinie
Adaś66

Re: Instagram

Post autor: Adaś66 »

Jeśli szukacie sposobu na pobieranie zdjęć z instagrama, zajrzyjcie na stronę internetową https://polskielajki.pl/pobieranie-zdjec-z-instagrama/. Znajduje się tam narzędzie, które to umożliwia.
______________________________________________________________________________________________
ODPOWIEDZ