Dobra herbata

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
moruś

Dobra herbata

Post autor: moruś »

Jaką herbatę lubicie? Teraz jesienią/zimą piję dużo herbaty. Ja, koc, książka i dobra herbata. A jak Wy lubicie spędzać zimowe wieczory? Kiedy jest tak szybko ciemno i cały dzień jest buro?
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Dobra herbata

Post autor: Tośka »

Ja również bardzo lubię się napić dobrej herbaty - zwłaszcza w zimny, deszczowy dzień. A że zbliża się powoli jesień, to na pewno będę jej piła jeszcze więcej. Ostatnio czytałam na stronie internetowej https://coteca.pl/przetwory/328-syrop-z-pigwy.html na temat syropu z pigwy. Podobno może on stanowić świetny dodatek do herbaty - nie tylko ze względu na smak, ale również na swoje właściwości. Ma dużo witaminy Ci, która jak wiadomo może wpłynąć pozytywnie na podniesienie odporności organizmu ;)
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Dobra herbata

Post autor: falcia123 »

Smak i aromat - te dwie kluczowe sprawy dają Ci okazję rozpoznać odpowiednią kawę, herbatę czy yerba matę. Jeśli szukasz miejsca, gdzie traktuje się to wszystko z szacunkiem to https://teaverso.pl/ jest idealną propozycją stworzoną dla osób takich jak Ty. Zdecydowanie postaw na coś oryginalnego, co sprawi, że Twoje odczucia będą jeszcze głębsze.
ODPOWIEDZ