Do jakiego adwokata?

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
sylwia1990
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2021, 3:09

Do jakiego adwokata?

Post autor: sylwia1990 »

Cześć. Do jakiego adwokata w Łodzi wybralibyście z problemem dotyczącym prawa pracy? Mnie zainteresowała oferta kancelarii kroladwokat.pl. Polecacie ją?

toyota media polska
Awatar użytkownika
luna_98
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2021, 10:48

Re: Do jakiego adwokata?

Post autor: luna_98 »

Kiedyś udało mi się załapać na porady prawne online w tej kancelarii i byłam naprawdę zadowolona z profesjonalnego i kompleksowego podejścia do mojej sprawy. Było też widać zaangażowanie ze strony adwokata. Mogę polecić :)
michaał

Re: Do jakiego adwokata?

Post autor: michaał »

Dokładnie, porady prawne online są naprawdę teraz coraz bardziej dostępne, myślę że od pandemii to się bardzo poprawiło. Co do jakości, to właściwie nie ma różnicy pomiędzy usługą online, a usługą świadczoną 'stacjonarnie'. Jak ktoś chce tylko porady adwokata to jak najbardziej polecam taką opcję :)
rosłana

Re: Do jakiego adwokata?

Post autor: rosłana »

A ja mogę polecić pomoc prawną adwokata Łukasza Węgłowskiego ze Szczecina. Działa on praktycznie na całym wybrzeżu i pomorzy bo współpracuje z wieloma różnymi kancelariami. Jeśli masz jakiś skomplikowany problem prawny albo sprawę w sądzie to on na pewno pomoże
ODPOWIEDZ