Dług w spadku

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Kamyczek
Posty: 31
Rejestracja: 24 sty 2019, 12:33

Dług w spadku

Post autor: Kamyczek »

Hej wszystkim. Zastanawiam się nad pewną kwestią. Jeśli odziedziczę spadek po kimś kto ma długi to będę musiała je spłacać? Czytałam trochę o tym w tym artykule: https://kancelariaszafranski.pl/dobra-w ... kobiercow/ ale sama nie jestem pewna jak to do końca działa. Ktoś miał kiedyś taką sytuację?
Awatar użytkownika
Tatiana002
Posty: 120
Rejestracja: 10 lut 2019, 16:21

Re: Dług w spadku

Post autor: Tatiana002 »

Najlepiej udać się albo do prawnika albo zapoznać z warunkami kredytowymi w miejscu, w którym został on zaciągnięty. Czasami, jeśli mamy do czynienia z pożyczką online jak w AASA to wszystko jest dokładnie opisane na stronie internetowej, tak żeby każdy był świadomy swoich obowiązków oraz konsekwencji pożyczkowych. Dzięki temu nikt nie będzie zaskoczony.
:)
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 39
Rejestracja: 16 maja 2019, 19:50

Re: Dług w spadku

Post autor: zenka »

Na każde tarapaty jest rozwiązanie - przy zadłużeniu a nawet już wszczętej egzekucji z nieruchomości też - skontaktuj się z kancelarią Lexa, na www.kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ masz namiary, w całej Polsce działają i są mega skuteczni - maja spore doświadczenie.
Awatar użytkownika
amber
Posty: 92
Rejestracja: 25 lip 2019, 8:41

Re: Dług w spadku

Post autor: amber »

No niestety, spadek to nie tylko te dobre rzeczy i pieniążki ;) a czasami się ludziom tak wydaje. Poza tym jeszcze gorzej jak się dostanie np. spadek z niemiec bo nie jest tak prosto wszystko pozałatwiać jak u nas. To już nieco bardziej skomplikowane
Semorkłowski

Re: Dług w spadku

Post autor: Semorkłowski »

Na pewno prawo spadkowe jest bardzo zagmatwane, dlatego jeżeli mamy trudną sprawę, powinniśmy skorzystać z pomocy doświadczonej kancelarii, np. https://krakowinski.pl/zakres-uslug/porady-spadkowe wtedy bedziemy mieli pewność, że efekt naszych działań będzie jak należy i wszystko będzie okej, zgodnie z prawem. Sama kancelaria godna zaufania
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Dług w spadku

Post autor: falcia123 »

Dług w spadku to istna zmora, a szczególnie, gdy dostajesz go po krewnym typu "piąta woda po kisielu", którego nigdy nie widziałeś na oczy :/ Miałem taką sytuację i szukałem kogoś kto pomoże mi załatwić tą sprawę tak żeby nie ciągnęła się za mną. Porady prawne online umożliwiły mi na szybki kontakt z prawnikiem, który pomógł napisać pismo i poprowadzić sprawę do końca

f eib
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 352
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Dług w spadku

Post autor: sefka »

Ciężko mi coś doradzić, ponieważ ja w spadku nie mialam żadnych długów, a wręcz odwrotnie. Otrzymałam rownież stare antyki, których zamierzam się teraz pozbyć. Może wy wiecie gdzie można sprzedać antyki? Póki co, udało mi się znaleźć stronę https://valuepedia.co/pl/items/category ... 5.80519553 ale chętnie dowiem się, czy wy macie jakieś doświadczenie w tym temacie.
Awatar użytkownika
melike
Posty: 194
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Dług w spadku

Post autor: melike »

No taki spadek to niemały problem. Ale do rozwiązania. I wiem to z doświadczenia. Tylko dobry mecenas będzie Ci potrzebny. Nie wiem skąd jesteś, ale w Trójmieście jest specjalista od spadków. Tutaj masz namiar http://www.mindykowski.pl/ . To mecenas Michał Mindykowski. Polecam, doskonale wie co robi i jak rozwiązać tego typu sprawy.
ODPOWIEDZ