Co z zarządzaniem klientami w firmie?

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Dale
Posty: 102
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:04

Co z zarządzaniem klientami w firmie?

Post autor: Dale »

Cześć!

Jak w temacie - znacie jakiś dobry system CRM online do zarządzania klientami w firmie? Ja mam właśnie mały dylemat z wyborem. Zastanawiam się na ten moment, czy na przykład ten byłby ok system crm online Co na ten temat sądzicie? Z góry wielkie dzięki za porady :)
Wszystkiego, czego nie znasz, pragniesz z odrobiną lęku.
Awatar użytkownika
burek
Posty: 217
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:28

Re: Co z zarządzaniem klientami w firmie?

Post autor: burek »

Takim ciekawym rozwiazaniem do firmy, ktore ulatwia prace, moze byc system crm - dobrze skonfigurowany oraz dobrany do potrzeb firmy - naprawde usprawni jej dzialanie oraz obnizy koszty zwiazane z obsluga. Z tego co wiem, to dużą popularnością cieszy się ta oferta od https://www.baseline.pl/crm/ - sprawdźcie ją w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 224
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Co z zarządzaniem klientami w firmie?

Post autor: marian3 »

My korzystamy z takich usług od firmy Focus Telecom. Mamy centralę Voip https://focustelecom.pl/centrala-voip/ i system CRM, wszystko razem połączone i dzięki temu obsługa klientów idzie bezproblemowo. Spore zmiany na plus dało się zauważyć od momentu zmiany dostawcy, taka centrala to idealne rozwiązanie dla firm naprawdę, zarówno tych mniejszych jak i większych. I nie chodzi tylko o niższe koszty obsługi, tu jest naprawdę dużo funkcji dodatkowych, ustawianie kolejkowania, automatyczne przekierowanie połączeń, możliwość podpięcia do centrali telefonów służbowych pracowników, poczta głosowa aktywna w godzinach gdy nie pracujemy. Naprawdę zmiana na duży plus to było przejście z centrali stacjonarnej.
Anna545
Posty: 13
Rejestracja: 12 sie 2019, 8:31

Re: Co z zarządzaniem klientami w firmie?

Post autor: Anna545 »

Sprawdź sobie na stronie https://www.ideo.pl/realizacje/aplikacj ... w,224.html jak wygląda aplikacja klasy CRM do zarządzania portfelem klientów w jednej z firm. Zawiera ona wiele funkcjonalności takich jak np. planowanie i rozliczanie spotkań z kontrahentami, dostęp do danych sprzedażowych, możliwość tworzenia raportów oraz rozbudowana poczta wewnętrzna. Myślę, że takie rozwiązanie jest bardzo wartościowe i pomocne w przedsiębiorstwie. :)
Awatar użytkownika
Majster
Posty: 58
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:03

Re: Co z zarządzaniem klientami w firmie?

Post autor: Majster »

Chyba najlepszym rozwiązaniem jest wdrożenie systemu crm do zarządzania relacjami z klientami. Bardzo ciekawe rozwiązanie proponuje firma https://www.baseline.pl/system-crm/ . Tu możecie zamówić wdrożenie innowacyjnego oprogramowania crm dopasowanego do potrzeb Waszej firmy. System ten pozwala na skuteczne i rzetelne zarządzanie klientami, przygotowywanie ofert, prowadzenie terminarza a także kontrolę procesu sprzedażowego.
Awatar użytkownika
wspolnafirma1
Posty: 252
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:20

Re: Co z zarządzaniem klientami w firmie?

Post autor: wspolnafirma1 »

Jeśli chodzi o zarządzanie klientem oraz co ważniejsze dobrą współpracę z nimi oraz prowadzenie procesów handlowych, warto sprawdzić ofertę https://greenhat.pl/ Zbadają potrzeby, zachowania klientów i wiele innych rzeczy, pozwoli to na wypracowanie lepszego modelu współpracy i lepsze dopasowanie produktów do konkretnych grup klientów.
ODPOWIEDZ