ciekawe szkolenia

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Funka
Posty: 204
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:15

ciekawe szkolenia

Post autor: Funka »

Jeżeli tylko mamy możliwość, skorzystania z jakiegoś szkolenia to moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. W koncu to Ty dzieki temu dowiesz się nowych rzeczy i rozwiniesz się jeszcze bardziej. Mnie od jakiegoś czasu zastanawia to szkolenie https://manka-academy.com/szkolenia-zam ... biznesowe/ może namówie koleżanki z pracy i razem się na nie wybierzemy.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: Tośka »

A co sądzicie o szkoleniach organizowanych przez firmę szkoleniową Kar-Group? Przeglądałam sobie ostatnio ich ofertę na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ i znalazłam tam sporo ciekawych szkoleń, na które chętnie bym się zapisała :) Czy ktoś z Was miał wcześniej do czynienia z tą firmą?
Awatar użytkownika
zuzanka
Posty: 69
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:52

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: zuzanka »

Dobrze jest skorzystac ze szkoleń. Mogą one rozwijac nie tylko nas samych, ale tez prowadzony przez nasz biznes. Warto zgłebiac rózne szkolenia i rozwiązania biznesowe jak np. future thinking, który bada panujące w biznesie trendy ;). Można o tym poczytac na https://greenhat.pl/ .
Awatar użytkownika
Riana
Posty: 49
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:39

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: Riana »

Dla każdego inne szkolenia mogą być ciekawe. Polecam na przykład poczytać o szkoleniach dla dentystów: http://szkolenia-dla-dentystow.pl/. Dla osób z branży może to być naprawdę rozwojowe.
Awatar użytkownika
zmigi
Posty: 30
Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:16

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: zmigi »

Mnie interesuje branża nazwijmy to beauty i często szukam materiałów szkoleniowych online. Niedawno nauczyłam się z poradnika: http://www.modowostylowo.pl/lifestyle/j ... C4%99.html jak poprawnie ściągać hybrydy z paznokci.
Awatar użytkownika
kasli
Posty: 67
Rejestracja: 26 maja 2019, 22:44

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: kasli »

Jeśli chodzi o szkolenia biznesowe, to na pewno tutaj https://adwokat-wroclaw.biz.pl/szkolenia-prawne/ warto zajrzeć.Kancelaria Klisz ma ciekawą propozycję dla przedsiębiorców. Od września organizują bowiem cykl szkoleń prawnych. Będą dotyczyć umów, RODO czy też tajemnicy przedsiębiorstwa. Prowadzą je prawnicy z doświadczeniem, więc można się naprawdę wiele dowiedzieć. Na FB jest grupa dla przedsiębiorców tej kancelarii. Jest tam też sporo info.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: KarolK »

Zwróć uwagę na szkolenia on-line, które bardzo często są darmowe. Szukaj szkoleń i kursów pod kątem ich kontynuacji i dalszego rozwoju. Im więcej zaświadczeń i certyfikatów przedstawisz, tym lepiej. Ja wzięłam udział w szkoleniach z zakresu zarządzania projektami właśnie w celu otrzymania awansu. Myślę, że te warsztaty https://leadership-center.pl/zarzadzanie-czasem/ są niezbędnym szkoleniem każdego pracownika, ale równie mocno jego treść przekłada się na organizację życia codziennego.
ODPOWIEDZ