Budowa a znaki

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Funka
Posty: 204
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:15

Budowa a znaki

Post autor: Funka »

Bardzo wazne jest to by po ukończeniu budowy odpowiednio zadbać o odpowiednie oznakowanie w budynkach, które będa do użytku publicznego. tak by spełnić wszystkie potrzebne wymagania. Warto upewnić się czy w naszym budynku, potrzebne są takie znaki https://sklep.techemznaki.pl/znaki-iso-7010 . W innym przypadku możemy zapłacić spora karę.
Awatar użytkownika
fafona
Posty: 70
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:17

Re: Budowa a znaki

Post autor: fafona »

Fakt budowa domu nie należy do najłatwiejszych zadań, ale jak już się wybudujesz i wykończysz to dopiero jest satysfakcja My też jesteśmy na etapie budowy i jeszcze wiele przed nami. Ale może jak planujesz w przyszłości to warto pomyśleć o nowoczesnych systemach wentylacyjnych https://www.schiedel.com/pl/ my akurat planujemy u nich kupić.

medi flowery sklep
Awatar użytkownika
Solux
Posty: 75
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:34

Re: Budowa a znaki

Post autor: Solux »

Mogę stwierdzić, że deweloper Lokum Invest z Krakowa jest profesjonalistą pod każdym względem i nie zaniedbał niczego. Czekając na dom z inwestycji River park, czasem dopytywałam się, jak idą prace i naprawdę świetnie im szło. Rzadko się zdarza, że firma jest tak rzetelna i dokładna. Ja trafiłam idealnie i dzięki temu mieszkam w domu bez żadnych usterek w wyjątkowo komfortowych warunkach.
Awatar użytkownika
Tatiana002
Posty: 120
Rejestracja: 10 lut 2019, 16:21

Re: Budowa a znaki

Post autor: Tatiana002 »

Podczas budowy ogólnie trzeba się zapoznać ze wszystkimi wymaganiami prawnymi, żeby wiedzieć co należy spełnić i jakie środki ostrożności zachować. Do tego poszukując ciekawych rozwiązań budowlanych i porad warto śledzić fachowe blogi - http://chrisdowney.moonfruit.com gdzie można dowiedzieć się wielu przydatnych informacji, które znacząco mogą ułatwić budowę.
:)
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 348
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Budowa a znaki

Post autor: sefka »

Gdybyście szukali jeszcze firmy, która zajmuje się malowaniem znaków poziomych, to na pewno warto wspomnieć tutaj o firmie http://incor.com.pl/ Ogromne doświadczenie oraz pełen profesjonalizm. Warto też wspomnieć, że korzystając z ich usług, otrzymujecie gwarancję na wszystkie namalowane linie. Ja sama planuję skorzystać z ich usług.
Awatar użytkownika
Kama
Posty: 35
Rejestracja: 20 mar 2019, 8:29

Re: Budowa a znaki

Post autor: Kama »

Na pewno zgodzicie się, że budowa domu to zawsze ogromne wyzwanie. Niemniej jednak, jeżeli już jesteście w trakcie szukania projektu, dobrym pomysłem będzie niewątpliwie zwrócenie uwagi na Supernowości MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/wymarzony-7 . Można tutaj bowiem skorzystać z 10-procentowej zniżki na tą propozycję, a co więcej, otrzymać dodatki do projektu gratis o sporej wartości:).
Awatar użytkownika
marixis
Posty: 5
Rejestracja: 02 sie 2019, 15:19

Re: Budowa a znaki

Post autor: marixis »

Właśnie czegoś takiego szukałem. Super, dziękuję Ci za ten odnośnik.
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Budowa a znaki

Post autor: KarolK »

Szukam kogoś kto wytłumaczyłby mi po kolei wszystkie informacje na temat wodnych dyszy strumieniowych, takich jak tutaj https://www.contracor.com.pl/dysze-wbn.php. Takie najważniejsze sprawy, na co zwracać uwagę, która strona internetowa jest najlepsza i tak dalej. Jeśli masz ochotę mi pomóc to byłoby bardzo miło :D
lidkuś

Re: Budowa a znaki

Post autor: lidkuś »

Szukasz sklepu ze znakami drogowymi aby rozpocząć budowę to polecam ten tutaj https://drogowe.com.pl/ . Takie znaki przekazują kierowcom informacje drogowe na temat możliwych niebezpieczeństw, maksymalnej bezpiecznej prędkości i zbliżających się zmian na drodze.
Staśko

Re: Budowa a znaki

Post autor: Staśko »

Jeśli masz budowę to ta budowa powinna być prawidłowo oznaczona, zabezpieczona, poprzez różne elementy drogowe. Sklep z elementami drogowymi https://zped.com.pl/sklep/ możesz zakupić wszystkie potrzebne rzeczy. Zapotrzebowanie na elementy drogowe jest bardzo wysokie
alan

Re: Budowa a znaki

Post autor: alan »

Odpowiednie oznakowania w miejscu pracy, budynku lub na placu budowy są istotnym elementem zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. Zalecam sklep Techem, gdzie można znaleźć tablice informacyjne , a także inne rodzaje oznaczeń. Ich oferta jest bardzo szeroka i każdy powinien tam sprawdzić.
Gość

Re: Budowa a znaki

Post autor: Gość »

NA budowie muszą być znaki ostrzegawcze i informacyjne, do nich na pewno będą też potrzebne podstawy drogowe aby stały jak trzeba. Pamiętajcie o tym bo można dostać duże mandaty za brak takich oznakowań, to ważna zasada BHP.
ODPOWIEDZ