Brama garażowa - wybór

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Nozoń

Brama garażowa - wybór

Post autor: Nozoń »

Natomiast jeżeli będziecie do swojego domu szukali dobrej jakości bramy garażowej segmentowej w nowoczesnym wydaniu i bardzo dobrych parametrach technicznych to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia również ofertę przygotowaną przez https://www.bramotechnika.pl/ u których będziecie mogli znaleźć wszystko co potrzebne również z pomocą obsługą i dobrze wykonanymi pracami montażowymi. W naszym przypadku była to firma https://www.bramotechnika.pl/ gdzie mogliśmy wybrać bramy marki Hormann. Sam montaż również nie pozostawił jakichkolwiek zastrzeżeń. Pozdrawiam i dajcie znać jak poszło to u Was!
Mirka

Re: Brama garażowa - wybór

Post autor: Mirka »

U nas brama segmentwa z automatyką z BFT. Mamy model Tiziano. Polecił nam je szef firmy budowlanej. Są w tym temacie od lat więc sprawdzony gość. Zresztą potem jak rozmawiałam ze znajomymi to okazało się, że sąsiad ma te napędy również u siebie.
Jesteśmy zadowoloeni - brama jeździ szybko i sprawnie. Nie zacina się. Centrala sterująca dość prosta w obsłudze, pozwala na podłączenie dodatkowych rzeczy. Silnik 24 V więc bezpieczny. Każdy ma pilota do bramy. Automatyka to jednak ogromna wygoda
ODPOWIEDZ