Adwokat z Tczewa lub okolic potrzebny

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Pucek
Posty: 13
Rejestracja: 13 kwie 2019, 23:01

Adwokat z Tczewa lub okolic potrzebny

Post autor: Pucek »

Szukam dobrego adwokata z Tczewa lub okolic. Sprawa skomplikowana, ważna i poważna. Polecono mi Kancelarię Adwokacką Cejrowski: www.cejrowski.pl
Czy ktoś korzystał z usług tej kancelarii? Są skuteczni?
Awatar użytkownika
Bambik
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2019, 20:38

Re: Adwokat z Tczewa lub okolic potrzebny

Post autor: Bambik »

Moja siostra korzystała z ich pomocy, gdy starała się o rozwód kościelny. Sprawa ciągnęła się dość długo, ale zakończona sukcesem. Z tego co wiem, mają też filię kancelarii w Starogardzie Gdańskim, opinie bardzo dobre.
Mogę podać telefon do tej kancelarii, najlepiej przedstawić problem i umówić się na spotkanie: 605 320 837
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 47
Rejestracja: 10 lip 2019, 9:54

Re: Adwokat z Tczewa lub okolic potrzebny

Post autor: pieknyolek »

Na Twoim miejscu skontaktowałbym się z http://grozdanovic.pl/kontakt-2/
Awatar użytkownika
melike
Posty: 194
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Adwokat z Tczewa lub okolic potrzebny

Post autor: melike »

A czy myśleliście o stwierdzeniu nieważności małżeństwa przed sądem kościelnym? Tylko takie stwierdzenie nieważności pozwala na ponowne zawarcie związku małżeńskiego w kościele. Warto w tym temacie skonsultować się adwokatem kościelnym tu np. http://www.poradniasalomon.pl/ .
Awatar użytkownika
wspolnafirma1
Posty: 252
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:20

Re: Adwokat z Tczewa lub okolic potrzebny

Post autor: wspolnafirma1 »

Jeśli sprawa tego wymaga możemy liczyć również na pomoc mecenasa Mariusza Olężałka z Łodzi, wiem że działa całym kraju i dojedzie na miejsce. Pomaga w sprawach karnych, skutecznie skraca lub odracza odbywanie karty. Działa szybko i zdecydowanie, ma ogromną wiedzę z zakresu prawa karnego, pomaga także osobom nieletnim oraz ofiarom przestępstw.
Awatar użytkownika
Natka98
Posty: 182
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:41

Re: Adwokat z Tczewa lub okolic potrzebny

Post autor: Natka98 »

Mogę polecić adwokata ze Szczecina, ale zasięg działania jego kancelarii to całe Pomorze i zachodniopomorskie. To Łukasz Węgłowski, niezwykle kompetentny i godny zaufania, z dużym doświadczeniem. W wielu dziedzinach prawa się zajmuje i potrafi skutecznie pomóc. Tak jak mi w sprawie o podział majątku. Sama nie dałabym rady absolutnie.
brzęczek

Re: Adwokat z Tczewa lub okolic potrzebny

Post autor: brzęczek »

O mec. Cejrowskim dobre opinie krążą nie tylko w Trójmieście, ma wiele sukcesów, także w mega trudnych sprawach. Znakomity adwokat ale i człowiek- nie jest obojętny na krzywdę i skutecznie dochodzi praw klienta przed sądem w różnych sprawach - cywilnych, karnych, spadkowych czy rodzinnych
ODPOWIEDZ