Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Polecamy strony z poradami dla przedsiębiorców, platformy do kursów online, firmy oferujące usługi marketingowe i wiele więcej.
krakównaszemiasto

Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Post autor: krakównaszemiasto »

Chcesz wynająć dobrego przewodnika który wzbogaci wycieczki po Krakowie o ciekawostki i historię związaną ze zwiedzanymi miejscami? Warto poszukać przewodników na stronie Krakkos. Z przewodnikami można zwiedzić m.in. sanktuarium w Łagiewnikach. Planując wycieczkę warto wynająć doświadczonego przewodnika i lepiej poznać zwiedzane miejsca i zabytki.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 351
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Post autor: sefka »

Ciężko mi powiedzieć. Ja na Twoim miejscu zdecydowałabym się na wynajem samochodu i zwiedzenie Krakowa jak i okolic na własną rękę. Wiem, ze w krakowie działa Comfortcar - mają super warunki. Ja akurat korzystałam z wynajem samochodów Wrocław bo mają oddziały w kilku miastach w Polsce.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Post autor: kasiakowa06 »

sefka pisze: ↑25 lip 2021, 12:23 Ciężko mi powiedzieć. Ja na Twoim miejscu zdecydowałabym się na wynajem samochodu i zwiedzenie Krakowa jak i okolic na własną rękę. Wiem, ze w krakowie działa Comfortcar - mają super warunki. Ja akurat korzystałam z comfortcar.pl/wypozyczalnia-samochodow-wroclaw/ wynajem samochodów Wrocław bo mają oddziały w kilku miastach w Polsce.
Ja zdecydowanie wolę wycieczki zorganizowane, byłam niedawno na takiej po Szczecinie: http://northguide.pl/rejsy-ze-szczecina ... wodnikiem/
Moloru

Re: Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Post autor: Moloru »

Jeżeli planujecie wycieczkę do Krakowa i zastanawiacie się nad wizytą w Auschwitz-Birkenau, to ciepło rekomenduję skorzystanie z profesjonalnych wycieczek, które zapewnią Wam pełne oraz autentyczne doświadczenie tego historycznie znaczącego miejsca. best Auschwitz tour to nie jedynie podróż w przeszłość, ale też sposobność zrozumienia oraz uczczenia pamięci ofiar Holocaustu. Wizyta w Auschwitz-Birkenau to niezapomniane przeżycie, jakie na zawsze pozostaje w pamięci. Wybierając https://auschwitztour.co.uk/auschwitz-tour/ macie możliwość zapoznać nie tylko historię tego miejsca, ale również poszerzyć swą wiedzę na temat okrutnych wydarzeń II wojny światowej. Przewodnicy, jacy prowadzą te wycieczki, są nadzwyczajnie kompetentni a także zaangażowani, co sprawia, iż doświadczenie staje się jeszcze bardziej wartościowe.
ODPOWIEDZ