Szybkie pozbycie się brzucha

Polecamy strony z poradami dla przedsiębiorców, platformy do kursów online, firmy oferujące usługi marketingowe i wiele więcej.
Podjadacz Włodziu

Szybkie pozbycie się brzucha

Post autor: Podjadacz Włodziu »

Bardzo zapaliłem się do pomysłu zlikwidowania pokaźnego dość brzucha za pomocą liposukcji laserowej, tym bardziej że na stronie kliniki Lipoline z Katowic jest bardzo zachęcający artykuł skierowany do mężczyzn, w którym piszą m.in. że zabieg polega na rozpuszczeniu tłuszczyku pod znieczuleniem miejscowym, a bezpośrednio po można lecieć do domu i cała późniejsza rekonwalescencja trwa zaledwie dwa dni :o
Trochę kosztuje, ponad 7 tysięcy, ale z drugiej strony żeby osiągnąc taki efekt na siłowni to miesiące jak nie lata męki :?
Jak chcecie więcej o tej metodzie poczytać to podaję link https://lipoline.pl/liposukcja-laserowa-dla-mezczyzn/
Paweł47

Re: Szybkie pozbycie się brzucha

Post autor: Paweł47 »

Zdecydowanie wole w naturalny sposób pozbyć się zbędnego balastu. Od stycznia zacząłem więcej się ruszać, jeść mniej i co najważniejsze piś dużo wody https://cymes.pl/kategorie/wody/ Efekty po trzech tygodnia to lepsze samopoczucie i 4 kg na minusie.
gośka8

Re: Szybkie pozbycie się brzucha

Post autor: gośka8 »

Na pewno warto pomyśleć nad liposukcją. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://mediderm.com.pl/oferta/liposukc ... ja-brzucha . Jest tam bowiem sporo ciekawych i praktycznych informacji, które pomogą w podjęciu odpowiedniej decyzji. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.
Lesnak

Re: Szybkie pozbycie się brzucha

Post autor: Lesnak »

Jeśli chodzi o nadmierne kilogramy po ciąży, to udało mi się ich pozbyć samodzielnie, nie było łatwo, ale zrzuciłam prawie dwadzieścia kilogramów. Jednak po tej ciąży została mi skóra, która niestety się nie wchłonęła. Dlatego zdecydowałam się na operację plastyczną. Wybrałam świetnego chirurga, dr Annę Olender https://drolender.pl i serdecznie Wam ją polecam.
ODPOWIEDZ