Wykonawcy do budowy oczyszczalni

Oferty z zakresu usług.
Awatar użytkownika
Beatryksa-80
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2020, 16:29

Wykonawcy do budowy oczyszczalni

Post autor: Beatryksa-80 »

Poszukuję solidnej firmy, która zajęłaby się budową ekologicznej oczyszczalni przy moim domu. Kogo polecacie do takiego zlecenia? Znacie jakichś solidnych wykonawców?
Awatar użytkownika
Sędzisława
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2020, 4:17

Re: Wykonawcy do budowy oczyszczalni

Post autor: Sędzisława »

Moim zdaniem najlepszym wyborem będzie firma biohydrosystem.pl. Mają wiele pozytywnych opinii i ja się pod nimi podpisuję. Profesjonalizmem wykazują się już na etapie projektowania oczyszczalni. Budowa zajmuje im niewiele czasu, ale do zadania podchodzą rzetelnie. Polecam.
Głowacky

Re: Wykonawcy do budowy oczyszczalni

Post autor: Głowacky »

Odświeżam temat, bo sam od niedawna interesuję się tą kwestią i przydadzą mi się wszystkie polecenia z Waszej strony. Jestem raczej mało zorientowany, dlatego zależy mi na tym, aby ktoś powiedział mi, od czego taką inwestycję w ogóle zacząć i czym się kierować w wyborze specjalistów. Chciałbym trafić na prawdziwych fachowców.
Służek6060

Re: Wykonawcy do budowy oczyszczalni

Post autor: Służek6060 »

Jeżeli chodzi o tego typu konstrukcje inżynierskie, przede wszystkim warto zadbać o dobry projekt, a tym powinni zająć się wykwalifikowani specjaliści, którzy mają w tej dziedzinie doświadczenie. Bardzo dobrym wyborem będzie Biuro architektoniczne Bogdan Adamczyk ze Szczecina, które działa na rynku już od 35 lat, więc zasady projektowania różnego rodzaju budynków zna od podszewki. Ich specjalnością są rozmaite zbiorniki, w tym poruszone tutaj oczyszczalnie ścieków. Myślę, że ze względu na ich ogromne doświadczenie i wiedzę, warto się z nimi skontaktować, bo będzie można mieć pewność, że projekt zostanie wykonany profesjonalnie i dokładnie, a konstrukcja będzie działała sprawnie i wydajnie.
ODPOWIEDZ