Współpraca z księgową

Oferty z zakresu usług.
Awatar użytkownika
Ariadna1986
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2020, 11:49

Współpraca z księgową

Post autor: Ariadna1986 »

Cześć. Jak w waszych firmach wygląda sprawa z rachunkami i księgowością? Zajmujecie się tym sami, czy uważacie to za zbyt skomplikowane? Ja początkowo nie miałam bladego pojęcia, jak się za to zabrać. Z pomocą przyszło mi najlepsze biuro rachunkowe w Łodzi, czyli ABC Group. Mieliście okazję korzystać z ich usług? Moim zdaniem nie mają sobie równych.
Werka123ł

Re: Współpraca z księgową

Post autor: Werka123ł »

Moim rachunkami zajmuję się profesjonalne biur rachunkowe z Warszawy https://www.adamus.net.pl/kontakt. Biuro oferuję poleciła mi moja koleżanka, która również korzysta z usług tego biura i to od dobrych kilku lat.
Miś88

Re: Współpraca z księgową

Post autor: Miś88 »

Myślę, że dobrze ułożona współpraca z księgową jest kluczowa dla dobrego funkcjonowania firmy. Jest bardzo dużo różnych tematów w obsłudze firmy, którymi trzeba się zająć i najczęściej zajmują się tym służby księgowe. W księgowości powinni się też zaopatrzyć w program do tworzenia jpk - bo jak pewnie wszyscy wiedzą od kilku już lat jest obowiązek przesyłania jednolitych plików kontrolnych do US.
Jacula123Ą

Re: Współpraca z księgową

Post autor: Jacula123Ą »

Witajcie. Poszukuję intensywnie biura rachunkowego na terenie trójmiasta. Zależy mi na dobrej współpracy. Czy znacie może taką firmę jak https://techtax.pl/. Sądzę, że to może być ciekawa firma, jednak chętnie poslucham jakie macie opinie o tym jak wam sie wspolpracuje z ta firma.
WiktoriaŚ

Re: Współpraca z księgową

Post autor: WiktoriaŚ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą biura rachunkowego https://www.biuro-wloclawek.pl/ we Włocławku. Biuro oferuję kompleksowe usługi w tym pomogą i pomogą i zajmą się przygotowywaniem i wypełnianiem dokumentów do ZUS, US, PFRON itp.na najwyższym poziomie. Polecam zapoznać się z ich ofertą i podjąć współprace.
Awatar użytkownika
amber
Posty: 92
Rejestracja: 25 lip 2019, 8:41

Re: Współpraca z księgową

Post autor: amber »

My mamy świetną księgową ktora zajmuje się wszystkim i dba o rachunki. Dodatkowo jeszcze wykorzystujemy system do monitorowania płatności - https://monpay.pl/ On jest bardzo fajny, intuicyjny i działa dobrze. Po prostu można ustawić że klienci dostają przypomnienia o terminach płatności i nie zwlekają tak z płaceniem faktur
ODPOWIEDZ