Wesele w Ruchence

Oferty z zakresu usług.
Awatar użytkownika
Berta84
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2020, 22:54

Wesele w Ruchence

Post autor: Berta84 »

Cześć! Słyszał ktoś z was o Folwarku Ruchenka? Jak wam się w ogóle podoba idea zorganizowania wesela w stodole? Poważnie się nad tym zastanawiam, bo przyjęcie na eleganckiej sali nie jest w moim typie.
Awatar użytkownika
Ferdynanda78
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2020, 19:04

Re: Wesele w Ruchence

Post autor: Ferdynanda78 »

Też zdecydowałabym się na Ruchenkę, gdybym miała zorganizować wesele. Zabawa wśród natury, w ciszy i spokoju to coś, co najbardziej mi odpowiada. Tylko para młoda i goście, bez nadęcia i wymuszonej elegancji:)
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Wesele w Ruchence

Post autor: Tośka »

A jakie planujecie dodatkowe atrakcje na Waszej imprezie weselnej? Czy fotolustro na wesele, takie jakie oferuje firma https://foto-lustro.com/, to według Was dobry pomysł? Czy byliście kiedykolwiek na weselu, na którym było takie fotolustro? I jak, czy goście dobrze się przy tym bawili?
Awatar użytkownika
Natka98
Posty: 182
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:41

Re: Wesele w Ruchence

Post autor: Natka98 »

Każdy może mieć zupełnie inne oczekiwania co do wesela, gdzie i co ma na nim być. Najważniejsze, żeby wszystko się udało, goście byli zadowoleni. Podstawa to dobra muzyka jak dla mnie. Można nawet zapewnić gościom taką niepowtarzalną atrakcję zamawiając występ na żywo zespołu Bayer Full. Z tego artykułu https://ciekawynews.pl/slub/uczyn-ten-d ... go-wesela/ to wyczytałam. Taka atrakcja na wesele byłaby niezapomniana.
ODPOWIEDZ