Usługi naprawcze - turbosprężarki

Oferty z zakresu usług.
Awatar użytkownika
Tosia
Posty: 50
Rejestracja: 18 sty 2019, 14:25

Usługi naprawcze - turbosprężarki

Post autor: Tosia »

Serdecznie polecam firmę TURBO SPEC. To najlepsza firma specjalizująca się w naprawach turbosprężarek, filtrów cząstek stałych DPF oraz wtryskiwaczy. Posiada wieloletnie doświadczenie na rynku.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Usługi naprawcze - turbosprężarki

Post autor: Tośka »

Jeśli chodzi o filtry DPF, to bardzo istotne jest ich regularne czyszczenie. Jak można przeczytać w artykule na stronie internetowej http://www.automis.pl/wplyw-regularnego ... dzialanie/ ma ono wpływ na sprawne działanie takich filtrów. Jeśli więc macie w aucie filtry DPF, warto o tym pamiętać ;)
łuki4333

Re: Usługi naprawcze - turbosprężarki

Post autor: łuki4333 »

Niektóre elementy warto regenerować i bardzo dobrym przykładem jest tutaj chociażby turbosprężarka. Są warsztaty takie jak https://www.totalturbo.pl/, które zajmują się profesjonalną regeneracją turbosprężarek. Jak jesteście z okolic i potrzebujecie pomocy z autem to warto się z nimi skontaktować.
Yłaspier

Re: Usługi naprawcze - turbosprężarki

Post autor: Yłaspier »

Z doświadczenia właśnie wiem, że turbosprężarki są właśnie tym elementem, który dość często w samochodach się psuje, z którym są po prostu problemy. Osobiście polecam w razie kłopotów kontakt z http://www.turboprof.pl/. Auto serwis z prawdziwego zdarzenia, z bardzo dobrą diagnostyką i po prostu też normalnymi cenami
ODPOWIEDZ