Stomatologia Prodentika

Oferty z zakresu usług.
Awatar użytkownika
natasza97
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2020, 22:59

Stomatologia Prodentika

Post autor: natasza97 »

Co wiecie na temat kliniki stomatologicznej Prodentika w Warszawie? Ktoś z was leczy u nich zęby? Opłaca się. Z tego, co zauważyłam, to liczą sobie mniej niż wiele innych podobnych gabinetów.
Awatar użytkownika
Apollina
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2020, 20:06

Re: Stomatologia Prodentika

Post autor: Apollina »

Bardzo polecam Prodentikę :) Nie wyobrażam sobie leczenie zębów nigdzie indziej, bo tutaj czuję, że mam najlepszą opiekę. Faktycznie mają o wiele niższe ceny niż inne kliniki, ale usługi wykonują niezmiennie na tak samo wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
Alvinka
Posty: 123
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:33
Kontakt:

Re: Stomatologia Prodentika

Post autor: Alvinka »

Dobry dentysta na pewno każdemu się przyda, ja mojemu w 100% ufam, już jednego zęba mi uratował:) Chodzimy do jednego gabinetu oczywiście całą rodziną. O swoje zęby dbam bardzo, szczególnie, że nie mam jakiś mocnych, dosyć często mam z nimi mniejsze lub też i większe problemy. Na stronie https://www.sunstargum.com/pl/ znalazłam świetne pasty, szczoteczki, także i inne produkty to czyszczenia i pielęgnacji zębów. Warto wybierać coś lepszego, a nie pierwsze lepsze rzeczy z marketu.
Awatar użytkownika
izamirabelka
Posty: 9
Rejestracja: 06 kwie 2020, 10:40

Re: Stomatologia Prodentika

Post autor: izamirabelka »

No ja to polecam gabinet w Szczecinie http://www.dr-gajda.pl/leczenie-kanalow ... m-szczecin. Swietni sa :)
Jagiełła

Re: Stomatologia Prodentika

Post autor: Jagiełła »

Zdecydowanie bardziej moge polecić https://www.artdentico.pl/, to jedyne miejsce gdzie bardziej od kasy liczy się wyleczenie i zadowolenie pacjeta - a to tak skrajna rzadkość, że powinni o tym zrobić program w TV ;)

szlabany wjazdowe cena
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 219
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Stomatologia Prodentika

Post autor: marian3 »

Nie jestem z Warszawy, u siebie w Trójmieście mogę za to polecić Dentysta Gdynia . Jeśli idziemy do stomatologa to zależy nam na miłej atmosferze, leczeniu bez bólu, rozsądnych cenach. I w tej klinice to wszystko mamy zapewnione. Leczą kompleksowo i mają ogromne doświadczenie w tym zakresie. Można im powierzyć śmiało swoje zęby.
Awatar użytkownika
Poplina
Posty: 55
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:03

Re: Stomatologia Prodentika

Post autor: Poplina »

Dobry dentysta na pewno się przyda:) Powinniście mieć takiego sprawdzonego lekarza:) Zobaczcie sobie może tu gabinet https://dentistica.pl i ich pomoc. Kompleksowo zajmują się leczeniem stomatologicznym.
endżi332

Re: Stomatologia Prodentika

Post autor: endżi332 »

A może ktoś korzystał z oferty https://stomatologiaprzyszlosci.pl/kontakt/ ? Zastanawiam się nad tym, czy warto wybrać taki gabinet. Mam do leczenia kilka zębów, więc zależy mi bardzo na tym, aby moimi zębami zajęli się profesjonaliści. Zależy mi na tym, aby leczenie w miarę możliwości przebiegło szybko.
Awatar użytkownika
wesa213
Posty: 97
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:17

Re: Stomatologia Prodentika

Post autor: wesa213 »

Wiecie co? Leczenia oczywiście również potrzebują dzieci. Czasem potrzebny jest aparat ortodontyczny, więc trzeba wejść sobie na stronę https://www.stomatologiadziecieca.com/l ... ne-dzieci/ gdzie znajdziecie szczegóły związane z leczeniem w tym gabinecie.
eweluś0433

Re: Stomatologia Prodentika

Post autor: eweluś0433 »

Ja ostatnio szukałam stomatologa fachowego dla dzieci. Zastanawiałam się jak dobrać dziecku takiego stomatologa aby się sprawdził i wiele ciekawostek i namiarów znalazłam na https://www.stomatologiadziecieca.com/kontakt/ . Stomatolog dla dziecka powinien mieć podejście i cierpliwość, bo jednak dzieci są różne.
ewuś0443

Re: Stomatologia Prodentika

Post autor: ewuś0443 »

Generalnie właśnie od wyboru stomatologa zależy to, jak będziemy się uśmiechać i jak będziemy funkcjonować. Zerknijcie tu sobie na strona www , bardzo dobra oferta, dobre ceny, ogólnie właśnie bardzo dobre podejście do potrzeb klientów, realizacja ich potrzeb. Myślę, że jak najbardziej będziecie zadorwoleni.
ODPOWIEDZ