Projektowanie ogrodu?

Oferty z zakresu usług.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 125
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:45

Projektowanie ogrodu?

Post autor: maksik »

Czy warto zdecydować się na zlecenie zaprojektowania ogrodu i ogródka przy budynku firmy? Na http://gardenwizja.pl/wizualizacje-3d/ dostępne są prezentacje wizualizacji 3D. Z wyglądu taki ogród to ogród marzeń. Czy zlecenie realizacji jest warte? Ktoś z Was może taką realizację zlecał?
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Projektowanie ogrodu?

Post autor: falcia123 »

Piękny ogród to nie tylko kwiaty, krzewy czy drzewa. To przede wszystkim miejsce, w którym czujesz się dobrze, a całość jest pewna i równomierna. Polecam zatem sprawdzić figury z betonu od https://limestore.pl/226-figury i przekonać się czy pasują one do przestrzeni u Ciebie. Zdecydowanie jest to propozycja ciekawa i nietuzinkowa.
Awatar użytkownika
Natka98
Posty: 182
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:41

Re: Projektowanie ogrodu?

Post autor: Natka98 »

U mnie żeby przejść do projektowania ogrodu najpierw zajęłam się wyborem ogrodzenia. Nie ukrywam, że długo zastanawiać się nie musiałam. Oferta firmy Joniec okazała się najlepsza pod każdym względem. U mnie konkretnie ogrodzenie łupane Gorc. Wiele osób pytało mnie czy bloczki to naturalny kamień, ponieważ faktycznie tak wyglądają. A naprawdę to ogrodzenia betonowe, do tego różnorodna kolorystyka.
Vereń

Re: Projektowanie ogrodu?

Post autor: Vereń »

Natomiast jeżeli będziecie na etapie wyboru dobrego programu do tworzenia porządnych projektów budowlanych, czy drogowych to na pewno warto sprawdzić na spokojnie który CAD będzie dla Was optymalnym rozwiązaniem. Zdecydowaliśmy sie postawić na ZwCAD który jak na razie prezentuje się w mojej opinii najlepiej pod względem jakości do ceny. Stabilność działania, wygoda, funkcjonalność i bardzo dobrze przygotowana baza nakładek.
wiotek

Re: Projektowanie ogrodu?

Post autor: wiotek »

Firma Polbram zaskoczyła mnie swoją profesjonalną obsługą i szerokim wyborem ogrodzeń. Ich produkty są dostępne w wielu miejscach, w tym w Castoramie i Marketach Budowlanych Mrówka.
ODPOWIEDZ