Projektant wnętrz Warszawa

Oferty z zakresu usług.
Awatar użytkownika
Bernarda-66
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:05

Projektant wnętrz Warszawa

Post autor: Bernarda-66 »

Cześć! Jestem w trakcie intensywnych poszukiwań dobrego projektanta wnętrz w Warszawie. Mam na oku Izudesign. Może mieliście okazję współpracować z Panią Izabelą? Jakie macie opinie na jej temat?
Awatar użytkownika
Zygmunta
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2020, 11:48

Re: Projektant wnętrz Warszawa

Post autor: Zygmunta »

Początkowo zauroczyły mnie prace malarskie Pani Izabeli, ale szybko zdecydowałam się na współpracę, bo akurat potrzebowałam pomocy dobrego projektanta. Projekt aranżacji mieszkania wykonany przez Izudesign sprawił, że zyskało ono unikalny styl i charakter. Szczerze polecam współpracę.
koleś

Re: Projektant wnętrz Warszawa

Post autor: koleś »

U nas nie będzie potrzebny. My bierzemy ten projekt https://www.mgprojekt.com.pl/dom-na-parkowej-7-c dla siebie, ze wszelkimi możliwościami. I nie ma od tego odwołania. Po prostu planujemy, że ten dom będziemy budować, łącznie z aranżacją wnętrz, jaka jest wykazana. Nam to się podoba .
MaRImARIł

Re: Projektant wnętrz Warszawa

Post autor: MaRImARIł »

Jeżeli chodzi o projekt wnętrz to polecam zapoznać się z oferta tego biura projektowego https://www.mhardej.pl/oferta. Ja zamawiałam u nich projekt wnętrza mojego biura i wyszło to fantastycznie.
Marlena Idełko

Re: Projektant wnętrz Warszawa

Post autor: Marlena Idełko »

Jak kupiliśmy nowe mieszkanie, mieliśmy milion pomysłów na urządzenie wnętrza. W rezultacie na nic się nie mogliśmy zdecydować i skorzystaliśmy z pomocy projektant. Zaprojektował nam Salon z mebli https://www.edinos.pl/, w kolorze butelkowej zieleni. Dodaliśmy kilka drewnianych i czarnych dodatków, aby całość do siebie pasowała.
nunuś

Re: Projektant wnętrz Warszawa

Post autor: nunuś »

Mam nadzieję, że ja również poszukam odpowiedniego domu, bo chcieliśmy z mężem się wybudować, ale nas na to nie będzie stać. A może jednak warto będzie tutaj https://kredytczestochowa.pl/kredyt-hipoteczny/ sprawdzić kredyty? Co wy na to? Też szukaliście z takimi pośrednikami, czy jednak nie?
ODPOWIEDZ