profesjonalny transport

Oferty z zakresu usług.
Awatar użytkownika
Machut-74
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2023, 6:03

profesjonalny transport

Post autor: Machut-74 »

Cześć forumowicze, mam nadzieję, że dobrze trafiłem. Otóż planuję zacząć zlecać takie usługi jak transport lotniczy towarów za granicę i zastanawiam się, z jaką firmą powinienem nawiązać współpracę. Mam na oku kilka interesujących propozycji, ale jeszcze się konkretnie nie zdecydowałem. Może wy chcielibyście mi coś doradzić w tym kontekście? Na pewno by to pomogło ;)
Awatar użytkownika
yustyna
Posty: 99
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:13

Re: profesjonalny transport

Post autor: yustyna »

W takiej sprawie nie pomogę ale gdyby był potrzebny transport mebli warszawa to już mogę podać namiary na znaną, polecaną firmę w mieście. też mam zamiar z ich usług z korzystać dlatego zapisałam namiary :)

flash player android web
Awatar użytkownika
Riana
Posty: 49
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:39

Re: profesjonalny transport

Post autor: Riana »

Myślę, że może Was zainteresować także holowanie i transport pojazdów Wrocław: http://holowanie.wroclaw.pl/ . Firma ta oferuje najróżniejsze usługi transportowe. W celu omówienia szczegółów polecam kontaktować się bezpośrednio z nimi.
Awatar użytkownika
podrickpayne
Posty: 127
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:56

Re: profesjonalny transport

Post autor: podrickpayne »

Jeśli nadal poszukujecie wysokiej jakości w transporcie międzynarodowym, a jednocześnie w atrakcyjnej cenie, to zdecydowanie warto rzucić okiem na ofertę firmy https://symlog.eu/tabor/. Przeszukałem rynek transportu do Chin, a ich oferta okazała się doskonała. Skontaktujcie się z nimi – nie będziecie żałować.
margolaa

Re: profesjonalny transport

Post autor: margolaa »

W sumie to możecie postawić na transport krajowy, międzynarodowy firmy EJKO http://ejko.com.pl/ . Według mnie zasługują na uwagę, ponieważ długi czas już działają na rynku i zresztą cieszą się pozytywnymi opiniami. Działają terminowo, zgodnie z zaleceniami klienta.
Czerwinski

Re: profesjonalny transport

Post autor: Czerwinski »

Lotniczy drogi. Kolej wypadnie lepiej. Albo samochodowy. Pytanie skad dokąd. A majac na samochodach to jeszcze mozna mieć pełen podglad gdzie jest tir z towarem. Wystarczy mu zamontować te urządzenia z gps co ma Flotman i każdy samochów w UE jest widoczny jak na dłoni. Planujesz i widzisz co gdzie jest.
effka

Re: profesjonalny transport

Post autor: effka »

Jak chodzi o mnie, to ostatnio znalazłam właśnie świetny dla siebie transport. A chodzi mi tutaj o usługi firmy EJKO http://ejko.com.pl/ - właśnie do nich planuję się zgłosić, bo wszystkim zajmą się profesjonalnie. Nawet zajmują się przepakowaniem, czy magazynowaniem.
ODPOWIEDZ