prawnik dla firmy

Oferty z zakresu usług.
Awatar użytkownika
mirod_63
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2023, 6:14

prawnik dla firmy

Post autor: mirod_63 »

Dzień dobry forumowicze. Chciałbym się z wami skonsultować w sprawie prawnika dla mojej firmy. Jestem właścicielem małej firmy i potrzebuję profesjonalnej obsługi prawnej przedsiębiorców, aby zapewnić mojej firmie bezpieczeństwo prawne.
Czy ktoś może mi powiedzieć, jak wybrać dobrego prawnika? Jakie są najważniejsze cechy, na które należy zwrócić uwagę? Jakie są najlepsze sposoby na znalezienie dobrego prawnika?
Dziękuję za poświęcony czas i z góry dziękuję za wszelkie porady. Mam nadzieję, że dzięki wam będę w stanie znaleźć odpowiedniego prawnika, który zapewni mojej firmie profesjonalną obsługę prawną przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
podrickpayne
Posty: 127
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:56

Re: prawnik dla firmy

Post autor: podrickpayne »

Jeśli potrzebujesz pomocy prawnika w Niemczech, zwłaszcza w sprawach karnych, warto rozważyć skorzystanie z usług Adwokata polsko-niemieckiego dostępnego na https://www.aberlinus.eu/adwokat-niemcy/. Wystarczy przedstawić swoją sytuację, a on może udzielić fachowej porady.
władysław

Re: prawnik dla firmy

Post autor: władysław »

Wiele osób w moim otoczeniu ostrzegało mnie przed skorzystaniem z usług kancelarii w ktorej pracuje Mateusz Mickiewicz, twierdząc, że nie spełnia on oczekiwań klientów i nie dostarcza satysfakcjonujących wyników, dlatego szczerze? Nawet nie będę się z nim kontaktował i poszukam kogoś innego.
kotek

Re: prawnik dla firmy

Post autor: kotek »

Jakiś czas temu także miałem kłopoty z prawem w Niemczech, ale udało mi się je rozwiązać. Mój znajomy niedawno szukał kogoś takigo jak adwokat polsko-niemiecki, i jeden ze znajomych polecił mu tę kancelarię adwokacką: https://www.aberlinus.eu/adwokat-niemcy/, która specjalizuje się w sprawach karnych w Niemczech. Jeśli ktoś szuka podobnej pomocy, może warto rzucić okiem na tę stronę.
Awatar użytkownika
remede
Posty: 41
Rejestracja: 30 wrz 2019, 8:28

Re: prawnik dla firmy

Post autor: remede »

Czy celem zgłębienia wiedzy w szeroko rozumianych sprawach karnych (chodzi mi o praktykę) możecie polecić jakieś ciekawe pozycje książkowe. Chodzi mi o jakieś pozycje, które podpowiedzą jakie wnioski dowodowe w poszczególnych typach spraw składać, na co szczególnie zwrócić uwagę.
Nie wiem czy takie pozycje są, ale kto się nie spyta ten się nie dowie
Awatar użytkownika
Ppmm
Posty: 20
Rejestracja: 27 gru 2018, 12:49

Re: prawnik dla firmy

Post autor: Ppmm »

Piotr Girdwoyn - zarys kryminalistycznej taktyki obrony. Najlepiej zerknią sobie do księgarni z ksiązkami prawniczymi, od siebie polecam Lexliber:
https://lexliber.pl/prawo-karne

Znajdziesz tutaj bardzo duży wybór literatury z tego tematu. Dzieki temu będziesz w stanie poczytać sobie najnowsze pozycje.
ODPOWIEDZ