jaka praca za granicą?

Oferty z zakresu usług.
Awatar użytkownika
tymoteusz1994
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2022, 10:07

jaka praca za granicą?

Post autor: tymoteusz1994 »

Siemka wszystkim, jakie prace za granicą mieliście okazję wykonywać? I w jakim kraju byliście? Przejrzałem sobie różne agencja pracy za granicą Holandia i wydaje mi się, że nie byłoby większego problemu, żebym na przykład znalazł pracę na jakiejś produkcji, prawda? Chcę wyjechać na pewno na kilka tygodni, czy tam miesięcy. Macie rady dla niedoświadczonych? ;)
cynian

Re: jaka praca za granicą?

Post autor: cynian »

Jeśli jesteś ekspertem w branży budowlanej i masz ochotę pracować za granicą to rozważ pracę jako podwykonawca w renomowanej firmie https://mesoworks.com/ . Zajmują się oni realizacją różnych projektów na terenie Holandii i Belgii
wolka

Re: jaka praca za granicą?

Post autor: wolka »

Nawet bez większego doświadczenia można znaleźć pracę. Ważne jest to, aby zdecydować się na współpracę z agencją pracy. Jeśli o mnie chodzi, to polecić wam mogę MG SOLUTIONS. Działają od wielu lat na polskim rynku, także w pełni można im zaufać.
Cynia7

Re: jaka praca za granicą?

Post autor: Cynia7 »

Wiele osób pracujących za granicą nie ma wiedzy w temacie podatków przez co narażeni są na różnego rodzaju nieprzyjemności. Jeśli pracujesz za granicą i zastanawiasz się, jak uniknąć podwójnego opodatkowania, koniecznie sprawdź informacje na ten temat. Wiele informacji dotyczących zwrotu podatku jak i innych kwestii podatkowych możesz uzyskać tutaj https://zwrot-podatkow.pl/zwrot-podatku-ze-szwecji
mojamama

Re: jaka praca za granicą?

Post autor: mojamama »

Czy koniecznie trzeba jechać za granicę, żeby dostać dobrą pracę? Nie zawsze, https://leasingteam.pl/ , jeśli dobrze poszukamy to w agencji pracy, możemy dostać równie ciekawe propozycje. Tu specjaliści dopasowują nasze możliwości do ofert jakie otrzymują z rynku, dzięki temu również firma otrzyma najlepszego możliwego pracownika, na dane stanowisko.
natalniela

Re: jaka praca za granicą?

Post autor: natalniela »

Moim zdaniem kalkulator umowy zlecenie może wam pomóc. Nie jest to co prawda coś, na czym zależy większości z nas, ale pamiętajcie, że dla Was to zawsze jakieś zabezpieczenie. Zwłaszcza, jeśli mówimy o umowie pod kątem działań. No wiecie, warto jednak mieć pewność wynagrodzenia (kwoty i ubezpieczenia).
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 348
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: jaka praca za granicą?

Post autor: sefka »

Myślę, ze najrozsądniej będzie jeżeli odezwiesz się do agencji pracy MG Solutions. Mają wiele ofert - zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nawet bez większego doświadczenia, pomogą ci w zatrudnieniu.
betina77

Re: jaka praca za granicą?

Post autor: betina77 »

To przykładowo ja znalazłam teraz super ofertę tutaj https://www.opiekunki365.pl/ pracy, jako opiekunka osób starszych zagranicą. Według mnie taka praca też ma potencjał i na pewno też całkiem fajny zysk. Także warto pomyśleć i o takiej pracy zagranicznej.
Szymon92

Re: jaka praca za granicą?

Post autor: Szymon92 »

Wielu Polaków mieszka za granicą, pracuje tam. Popularnym kierunkiem jest Norwegia. Gdyby ktoś z Was myślał o kredycie tam najlepiej skontaktować się z doradcą kredytowym z Motty - https://www.motty.no/pl . Pomogą ogarnąć temat od A do Z.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 79
Rejestracja: 03 lip 2019, 17:27

Re: jaka praca za granicą?

Post autor: paniola »

Praca za granicą? - czemu nie , tylko po co szukać jej za granicą jeśli może się okazać ,że znajdziecie ją w kraju. Warto przed rozpoczęciem poszukiwań pracy zrobić remanent swoich umiejętności a z pewnością łatwiej wam będzie znaleźć pracę. Może warto też się przebranżowić ? Co powiecie na javascript kurs online ? Jest to najbardziej popularny język programowania a fachowców cały czas brakuje. Nie powinno więc być najmniejszych problemów ze znalezieniem pracy w zawodzie programisty.
Vogiel

Re: jaka praca za granicą?

Post autor: Vogiel »

Jeśli rozglądacie się za ciekawymi możliwościami zawodowymi, aby przede wszystkim robić to co lubicie w przyszłościowej branży to jak najbardziej portale pracy tutaj znacząco się przydają i ułatwiają poszukiwania. Na przykład jeśli ma to być praca za granicą jako spawacz to zerknij na https://fachpraca.pl/oferty-pracy-za-gr ... q/spawacz/ i przekonaj się jakie opcje się pojawiły z różnych firm i agencji zatrudnienia.
PawelTym

Re: jaka praca za granicą?

Post autor: PawelTym »

Na pewno warto zastanowić się nad Holandią, wiele osób tam znajduje ciekawe możliwości pracy na różnych produkcjach. Jeśli chcesz wyjechać na kilka tygodni lub miesięcy, to może być świetna opcja. Jednak, pamiętaj o przygotowaniu się do życia i pracy za granicą - zadbaj o formalności związane z pracą i zamieszkaniem, oraz staraj się być otwartym na nowe doświadczenia. Możesz również skorzystać z usług agencji pracy takich jak https://interimjob.pl/Powodzenia
Janka

Re: jaka praca za granicą?

Post autor: Janka »

W Niemczech dobra na produkcji. Sam zobacz oferty z Mondi, moim znajomi jeżdż z nimi od lat. Nawet po 5 latach nabyli prawo do niemieckiej emerytury .
ODPOWIEDZ