Doradcy kredytowi z czasnakredyt.pl

Oferty z zakresu usług.
Awatar użytkownika
Benedykta-98
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2020, 8:51

Doradcy kredytowi z czasnakredyt.pl

Post autor: Benedykta-98 »

Jakie są wasze opinie na temat doradców kredytowych z Czas Na Kredyt? Potrzebuję skonsultować się z kimś, kto ma dużą wiedzę w zakresie pożyczek konsolidacyjnych. Myślicie, że będą w stanie mi pomóc?
Awatar użytkownika
Felicjana
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2020, 2:48

Re: Doradcy kredytowi z czasnakredyt.pl

Post autor: Felicjana »

To eksperci w dziedzinie finansów, więc pożyczki konsolidacyjne nie są im obce. Ja ich polecam ze względu na zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego klienta. Mają doświadczenie i wiedzę, dzięki której świetnie wykonują swoją pracę.
Shhejż

Re: Doradcy kredytowi z czasnakredyt.pl

Post autor: Shhejż »

Bardzo dobrych doradców finansowych znajdziecie tutaj - https://www.boldinvest.pl/ Pożyczka to zawsze spore zobowiązanie, nie ma co podejmować jakiejkolwiek decyzji pochopnie. Dobry doradca finansowy to podstawa, szczególnie jeśli rozchodzi się o większe kwoty.
memuś

Re: Doradcy kredytowi z czasnakredyt.pl

Post autor: memuś »

Pożyczki powinny być zawsze odpowiednio dobrze przemyślane. Warto też poszukać jakiś wariantów pożyczkowych, które będą nam się opłacać. Ja czytałam ostatnio o tym na https://monebay.pl/ Pamiętajcie, że regularne i terminowe spłaty to podstawa.
błysk

Re: Doradcy kredytowi z czasnakredyt.pl

Post autor: błysk »

Jeśli o mnie chodzi, to ja wolę sama sobie szukać opcji kredytowych, bo dla mnie to jest lepsze. Wiem, co wybieram i nie narzekam, że coś jest nie tak i tak dalej. Ogólnie jestem zdania, że każdy może sobie sam decydować, ale nie ma co się narzucać, trzeba sprawdzać wszystkie opcje. Może taka karta https://axi-card.pl/ dla was?
Awatar użytkownika
Riona
Posty: 59
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:08

Re: Doradcy kredytowi z czasnakredyt.pl

Post autor: Riona »

Nie znam akurat tych doradców. Ale mogę zaproponować alternatywnie Biuro Ekspertów Kredytowych. Mają swoje biuro w Warszawie. Tu ich strona https://optymalnykredyt.pl/ , gdzie można znaleźć bliższe namiary na nich. Rzetelni i z doświadczeniem. Pomagają w wyborze kredytów klientom indywidualnym i biznesowym. Działają kompleksowo - od wyboru oferty, po podpisanie umowy. Co ważne - nie pobierają żadnych opłat za swoje usługi. Na takiej współpracy można tylko skorzystać.
ODPOWIEDZ