Darmowy serwis ogłoszeniowy

Oferty z zakresu usług.
Łucja m

Darmowy serwis ogłoszeniowy

Post autor: Łucja m »

Hej,

jeśli szukacie miejsca, gdzie zamieścić ogłoszenie o Waszych towarach i usługach, to dobrym pomysłem, oprócz popularnych serwisów, będzie zamieszczenie ogłoszeń na mniej popularny serwis ogłoszeniowy jak te:
https://kujawskopomorskieogloszenia.pl, https://ogloszenia.zamieszczamy.pl . Tam Wasze ogłoszenie nie utonie w tłumie podobnych ofert, bo to stosunkowo nowy portal, a na pewno zwiększy się Wasz bezpośredni kontakt z klientem.
Awatar użytkownika
Natka98
Posty: 182
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:41

Re: Darmowy serwis ogłoszeniowy

Post autor: Natka98 »

Owszem, dobre są takie serwisy ogłoszeniowe. Czy ktoś czegoś szuka czy sam oferuje to dla jednych i drugich są pomocne. Na Pokato widziałam dużo ogłoszeń w kategorii dekoracje dom gdyby ktoś czegoś szukał w tym temacie. Często można kupić coś znacznie taniej i w dobrym stanie. Albo samemu wystawić coś co już nie jest potrzebne. Nowych też jest dużo rzeczy.
Deptakł77

Re: Darmowy serwis ogłoszeniowy

Post autor: Deptakł77 »

Wydaje mi się, że przez serwis www.masblok.pl warto będzie ewentualnie się ogłaszać jak masz rzeczy po dzieciach. Przynajmniej jeśli chodzi o jakieś zabawki to tam najłatwiej mi ta sprzedaż szła i ogłoszenia też miały najwięcej wyświetleń właśnie jeśli chodzi o ten serwis.
łuki05

Re: Darmowy serwis ogłoszeniowy

Post autor: łuki05 »

Super sprawa takie darmowe serwisy ogłoszeniowe. W sumie przydatne zarówno dla kupujących jak i sprzedających. Tak jak na https://sprzedawacz.pl/m_warszawa/ to jest wiele kategorii i ogłoszeń, zależy kto czego akurat poszukuje. Samo dodanie swojego ogłoszenia też jest niezwykle proste i szybkie.Dobre parę złotych jak to mówią jak coś jeszcze jest w dobrym stanie. Kupujący też mają duży wybór ofert.
ODPOWIEDZ