budowa domu bez pozwolenia?

Oferty z zakresu usług.
Awatar użytkownika
symeon70
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2022, 6:14

budowa domu bez pozwolenia?

Post autor: symeon70 »

Hej, wiedzieliście o tym, że można wybudować dom modułowy bez pozwolenia? I to nawet do 70m2. Wydaje mi się, że taki metraż powinien być wystarczający dla mniejszej rodziny, co sądzicie? Zależało mi na tym, żeby zbudować domek całoroczny, a to wydaje się być największą szansą. Jeśli macie jakieś przydatne informacje, to będę wdzięczny za podzielenie się nimi!
dżastaa

Re: budowa domu bez pozwolenia?

Post autor: dżastaa »

Powiem wam, że coś tam jest takiego, ale to małe metrażowo są te domu... Czy jest sens takie budować. Jak chodzi o takie aspekty, jak budowa domu goleniów , to warto tutaj postawić już coś na lata. Pamiętajcie o tym, że również kierownik budowy będzie wam potrzebny, jak już wymieniacie różne firmy ;).
Stokrotka

Re: budowa domu bez pozwolenia?

Post autor: Stokrotka »

Ja to totalnie w takich rzeczach się nie orientuje, wiec chyba czas i pora troche sie rozeznać żeby w koncy miec cos swojego. Bez pozwolennia to chyba do iluś metrów kwadratowych może byc czy się mylę?
Malgorzatka

Re: budowa domu bez pozwolenia?

Post autor: Malgorzatka »

My jednak nie zdecydowaliśmy się na budowę od podstaw, ale na zakup starego domu do remontu. To była lepsza opcja dla nas i znaleźliśmy dobrą ofertę, ale najpierw fachowcy z https://mpexpertbud.pl ocenili jego stan i dokonali ekspertyzy, żebyśmy mieli pewność czy remont będzie możliwy
night

Re: budowa domu bez pozwolenia?

Post autor: night »

Można, sporo osób tak robi, ale jak mam wam powiedzieć szczerze, to ja nie wiem, jak to się robi. Dodatkowo sprawdzam sporo rozwiązań i na coś wpadłam. Wynajem szalunków do wykopów muszę ogarnąć, mam nadzieję, że macie w tym jakieś doświadczenia? Info?
Nana8

Re: budowa domu bez pozwolenia?

Post autor: Nana8 »

Potrzebujesz dobrej jakości materiałów budowlanych, do dopełnienia budowli w swoim domu czy ogrodzie? Postaw zatem na markę https://www.guttasklep.pl/asfalt-workowany , która specjalizuje się w tego typu rozwiązaniach jak np. asfalt na zimno. Bez wątpienia jest to świetna okazja do wykorzystania niestandardowych propozycji i pomysłów, a co za tym idzie, świetna okazja do aranżacji na wysokim poziomie.
ODPOWIEDZ