Biuro rachunkowe Rensorg

Oferty z zakresu usług.
Awatar użytkownika
Kornelia
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2020, 20:48

Biuro rachunkowe Rensorg

Post autor: Kornelia »

Słyszeliście o biurze rachunkowym Rensorg z Lublina? Zależy mi na poznaniu waszych opinii na jego temat, bo planuję nawiązać z nimi współpracę. Sądzicie, że warto? Doradźcie mi!
Awatar użytkownika
Sylwia_95
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2020, 20:41

Re: Biuro rachunkowe Rensorg

Post autor: Sylwia_95 »

Nie znam lepszego biura rachunkowego w Lublinie niż Rensorg. Mają atrakcyjne ceny usług, które swoją drogą realizują zawsze terminowo i na wysokim poziomie. Bardzo dobrze mi się z nimi współpracuje, bo dbają o kontakt z klientem. Dlatego właśnie są tak dobrzy.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Biuro rachunkowe Rensorg

Post autor: Tośka »

A kto z Was samodzielnie prowadzi księgowość w firmie? Czy są tutaj tacy przedsiębiorcy? Jeśli tak, to może Wy mi podpowiecie, jak uniknąć kary za błędy w plikach jpk? Jakie Wy macie na to sposoby? Czy kiedykolwiek żałowaliście, że nie zleciliście tego w biurze rachunkowym?
Zuzannał

Re: Biuro rachunkowe Rensorg

Post autor: Zuzannał »

Ja za to znam lepsze biuro księgowe. Moim zdaniem Solvis jest zdecydowanie lepszym wyborem. Dlaczego tak uważam? Bo to biuro księgowe to nie jest tam jakiś wybór "jakości do ceny". Samo to sformułowanie już lekko uwłacza ofercie usługodawcy. Dlatego ja uważam że w przypadku usług księgowych liczy się wyłącznie jakość i pewność obsługi. Bo nie da się ukryć ale korzystając z księgowości delegujesz cześć ważnych informacji w obce ręce. Dlatego ja wybrałam Solvis bo im udam
beetleś

Re: Biuro rachunkowe Rensorg

Post autor: beetleś »

No właśnie na razie szukam biura, ale i zainteresował mnie program do fakturowania mega-tech.com . Wydaje mi się, że to może być przede wszystkim dobrym kierunkiem dla mnie, jak i dla osób, które mają problem z księgowością. Powiedzcie sami, czy nie mówię dobrze? Mi się to wydaje odpowiedzialnym i konkretnym, a Wam?
ODPOWIEDZ