Adwokat z Łodzi na kogo warto postawić?

Oferty z zakresu usług.
Awatar użytkownika
Sebek57
Posty: 135
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:28

Adwokat z Łodzi na kogo warto postawić?

Post autor: Sebek57 »

Witam
Jeśli potrzebujecie profesjonalnego i konkretnego wsparcia ze strony adwokata, który będzie w stanie pomóc Wam w rozwiązaniu różnych spraw cywilnych, spadków, administracji, nieruchomości itd to polecam http://kroladwokat.pl/ ponieważ posiada wieloletnie doświadczenie i ogromną wiedzę z której warto skorzystać :)
Awatar użytkownika
wspolnafirma1
Posty: 252
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:20

Re: Adwokat z Łodzi na kogo warto postawić?

Post autor: wspolnafirma1 »

W sprawach rodzinnych czy spadkowych warto zgłosić się do adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska z Łodzi. To sprawdzona i rzetelna pomoc prawna, sprawy często skomplikowane i delikatne udaje się rozwiązać z dużo mniejszym obciążeniem dla najmłodszych. Fachowa pomoc prawna, w bardzo konkurencyjnych cenach, które nie zrujnują finansowo.
Rozaśka

Re: Adwokat z Łodzi na kogo warto postawić?

Post autor: Rozaśka »

Wszystko tak naprawdę zależy od sprawy w której potrzebujecie pomocy adwokata. Jeżeli chodzi o specjalistę od spraw nieruchomości to tutaj jak najbardziej mogę polecić Panią Annę Grabowicz-Gajda https://grabowicz-gajda.pl/ ponieważ naprawdę zna się na różnego typu sprawach w tej dziedzinie. Nam kilka miesięcy temu pomagała uporać się z eksmisją niechciany lokatorów, którzy nie chcieli opuścić nieruchomości właścicielowi po wygaśnięciu istniejącej umowy. Męczyliśmy się z nimi na własną rękę kilka miesięcy, jednak żałujemy bo wystarczyła pomoc Pani adwokat i sprawa została zamknięta z czego jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni :)
ODPOWIEDZ