Konstrukcja dachu.

Oferty sprzedaży i kupna nieruchomości.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 153
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:33

Konstrukcja dachu.

Post autor: Mikka »

Cześć. Czy może wiecie kto wykonuje solidnie wiązary dachowe? Mam do wykonania dach od podstaw i potrzebowałabym wykonać oczywiście solidną konstrukcję- szkielet. Może znacie jakiś dobrych fachowców, którzy zajmują się takimi rzeczami.

św julia patronka
Awatar użytkownika
tamara
Posty: 74
Rejestracja: 01 sty 2020, 14:16

Re: Konstrukcja dachu.

Post autor: tamara »

My planujemy skorzystać z usług firmy MG Dachy https://mgdachy.pl/ . Według mnie jest to najlepsza firma, jak chodzi o solidne konstrukcje dachowe. Wszystko zajmują się oni od A do Z. A tego typu prace najlepiej zlecić fachowcom.
MG Domy Sp. z o. o.
Ulica: Uczniowska 13
03-112 Warszawa
NIP: 5242882006
REGON: 382648156
Adres e-mail: [email protected]
Telefon kontaktowy: 500200660"""
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 153
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:33

Re: Konstrukcja dachu.

Post autor: Mikka »

Dzięki za odpowiedź. Faktycznie chyba zgłoszę się do firmy MG Dachy. Szukałam kogoś, kto profesjonalnie podejdzie do tego tematu. A widać, że oni są specjalistami od wiązarów dachów. Także będę raczej zadowolona ze współpracy z nimi.
Awatar użytkownika
ArkadiuszM
Posty: 74
Rejestracja: 19 wrz 2019, 9:23

Re: Konstrukcja dachu.

Post autor: ArkadiuszM »

Jak najbardziej jetem podobnego zdania co mój poprzednik. Jeżeli mówimy tutaj o jakości pokryć dachowych oraz pozostałych elementach to tutaj Braas jest zdecydowanym liderem wśród producentów który przygotował praktycznie wszystko czego możesz potrzebować również w zakresie izolacji, materiałów uszczelniających, elementów zapobiegających zaleganiom śniegu, ale również efektywnych systemów fotowoltaicznych.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: Konstrukcja dachu.

Post autor: kasiakowa06 »

Mikka pisze: ↑22 maja 2020, 21:49 Cześć. Czy może wiecie kto wykonuje solidnie wiązary dachowe? Mam do wykonania dach od podstaw i potrzebowałabym wykonać oczywiście solidną konstrukcję- szkielet. Może znacie jakiś dobrych fachowców, którzy zajmują się takimi rzeczami.
Najlepsze wiązary dachowe robi http://www.wiazary-kratowe.pl/wiazary-dachowe-lodzkie/ - jak im zaufasz to będziesz miał bardzo solidny dach :)

Obrazek
ODPOWIEDZ