Apartamenty w górach?

Oferty sprzedaży i kupna nieruchomości.
Awatar użytkownika
Lichon
Posty: 66
Rejestracja: 18 wrz 2019, 12:15

Apartamenty w górach?

Post autor: Lichon »

Gdzie sprzedają nowe apartamenty w górach ale w cenie max do 8 tys. za m2?
Awatar użytkownika
Raczejtak
Posty: 60
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:23

Re: Apartamenty w górach?

Post autor: Raczejtak »

Rozglądałam się niedawno za apartamentem do wynajęcia w czasie zimowych ferii, bo teraz jest wybór, a i ceny niższe niż przed sezonem i zdecyduję sie na któryś z apartamentów w Beskidzie Śląskim, najprawdopodobniej ten w Wiśle.
Jak przeglądałam stronę z rodzajami tych apartamentów to widziałam zakładkę "na sprzedaż", czyli można je też kupić. Zajrzałam również na ceny i było tam coś ok. 8000 za m, ale to już musisz sam poszukać, bo nie pamiętam dokładnie :)

To ta strona https://www.dreamapart.pl/
łukasik

Re: Apartamenty w górach?

Post autor: łukasik »

Gdybym miał mieszkanie w górach na pewno bym go nie sprzedał, a wynajmował dla gości:) Takich ofert jest zresztą najwięcej przy czym sam z nich korzystam gdyż mieszkam na Mazowszu i swoje okolice znam na wylot a na południu kraju czuję się świetnie. Podczas ostatniego urlopu nocowałem w bardzo komfortowo wyposażonym apartamencie przy Bulwarach w Zakopanem. Okolica malownicza, spokojna, a lokal ekstra, zobaczcie sami: https://www.zakopaneapartamenty24.eu/no ... t-szmaragd . Szczerze polecam na pobyt o każdej porze roku, tutaj można czuć się w pewni swobodnie nawet jeśli przyjedziecie z przyjaciółmi czy z dziećmi.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Apartamenty w górach?

Post autor: falcia123 »

A może apartamenty Ochota w Warszawie, to opcja na zarobek? Wiele osób przyjeżdża zawodowo jak również turystycznie do Stolicy, więc taki apartament ot bez wątpienia świetna inwestycja na przyszłość. Propozycja z Ochoty wyróżnia się świetną okolicą, która jest spokojna i komfortowa do spędzania czasu. Warto zatem rozważyć i taką opcję.
ODPOWIEDZ